gallery/sou-соу

 

.

   Європейський Футбольний Тиждень Спеціальної Олімпіади-
об’єднані лювов’ю до футболу


        Щорічно в кінці травня в 50 країнах нашого континенту, в тому числі і в Україні, вже у вісімнадцятий раз проходить Європейський футбольний тиждень (ЄФТ) Спеціальної Олімпіади-спеціальний тиждень проекту СО та УЄФА, коли футбольне суспільство розширює можливості та вшановує футболістів з відхиленнями у розумовому розвитку.
Головною метою цьогорічного ЄФТ є залучення гравців з відхиленнями у розумовому розвитку до гри у об’єднаний футбол під гаслом « Зростай та грай разом», коли у команді разом грають спортсмени з інвалідністю та без інвалідності.

Європейський Футбольний Тиждень (ЄФТ) Спеціальної Олімпіади Європи Євразії
в областях України.

.     В рамках Європейського футбольного тижня Спеціальної Олімпіади 4 травня в м. Житомир відбулися обласні змагання з футболу Спеціальної Олімліади України (СОУ) серед дітей з відхиленнями у розумовому розвитку на стадіоні Агроекологічного коледжу. Взяло участь 4 команди з різних районів області. I місце посіла команда Бердичівського інтернату і тепер буде представляти область на Всеукраїнському фінальному турнірі СОУ в м. Луцьк.

        10.05.18 р. проведено Відкриті обласні змагання Спеціальної Олімліади України (СОУ) з футболу для 4 команд:  Таврійський навчально-реабілітаційний центр, Спеціальна ЗОШ № 1 м. Херсон, Херсонський НВК № 1, Спеціалізована ЗОШ-інтернат Херсонської обласної ради. Дякуємо за підтримку МакДональдз Україна. Переможцями стала команда Таврійського навчально-реабілітаційного центру. Також були проведена показова гра «маленьких спортсменів» СОУ.

      15-16 травня 2018 р. у м. Луцьк   Всеукраїнські змагання СОУ з футболу 7Х7 , які зібрали на сучасному стадіоні Східноєвропейського Національного університету 130 учасників: футболістів, тренерів, артистів, волонтерів з 9 різних областей України.
15 травня, після кваліфікаційних ігор, всі команди були розділені на два дивізіони, а 16 травня відбулися фінальні поєдинки. Незважаючи на дощову погоду, команди-учасниці показали якісну колективну гру і наполегливе прагнення до перемоги, а видовищності і напруженості у фінальних матчах було не менше ніж у Прем’єр-Лізі. Дуже важливою для наших спорсменів з відхиленнями у розумовому розвитку була безпосередня допомога від міської адміністрації, міського центру «Спорт для всіх», Асоціації футболу інвалідів України та Луцької федерації футболу, котрі не тільки прийшли повболівати та підтримати команди, але і надали подарунки, сувеніри та м’ячі. Кока-Кола Україна забезпечила напоями гравців, а судді міської федерації футболу кваліфіковано провели суддівство. Врешті, в дивізіоні «1» ( нижчий рівень) перше місце дісталося команді м. Луцьк, друге– команді Запорізької області, третє– команді м. Кременчук. В дивізіоні «2» ( вищий рівень) перемогу виборола команда з Вінницької обл., друге місце зайняла команда з Житомирської обл. і третє місце посіла команда Харківської обл. «Наші Всеукраїнські змагання з футболу в Луцьку,-сказав Виконавчий директор СОУ  Андрій Підварко,- стали справжнім футбольним святом. Учасникам надовго запам’ятаються яскраві виступи артистів на церемоніях відкриття і закриття змагань, екскурсії в Луцький замок, музей військової техніки та музей волинської ікони, а красиві нагороди займуть почесне місце в спортивній колекції футболістів СОУ»
Всеукраїнські змагання СОУ в рамках вісімнадцятого Європейського футбольного тижня (ЄФТ) Спеціальної Олімпіади можна було порівняти з 18-річним повноліттям. Спеціальна Олімпіада України підтвердила, що стала дорослою і впливововою всеукраїнською організацією!

Всеукраїнський турнір Спеціальної Олімпіади України (СОУ) з футболу 7Х7. «Грай та зростай разом»

            Всеукраїнський турнір СОУ для дитячих команд U-12 під гаслом «Грай та зростай разом» пройшов 22 травня 2018 р. в спорткомплексі Національного педагогічного університету м. Києва. Сім команд з Сумської, Херсонської, Рівненської, Черкаської, Полтавської, Житомирської областей і м. Київ відчайдушно змагалися за кубок СОУ, показуючи футбол високого рівня підготовки, що підкреслив почесний гість змагань - віце-президент Асоціації футболу інвалідів України Борис Воскресенський. Характерною особливістю змагань стала участь 6 дівчат у 3 командах, які не поступалися майстерністю перед хлопцями, а в деяких командах були лідерами своїх команд, друга особливість - паралельне проведення під час турніру змагань СО з рухової активності з елементами футболу за програмою СО «Young Athletes-Маленькі спортсмени» для 10 дітей віком 4-7 років разом з волонтерами із страхової компанії компанії MetLife. Батьки маленьких спортсменів переконались на власні очі, чого можуть досягти їх діти, якщо займатись по програмі СО Young Athletes та отримали методичні посібники Young Athletes. Фінальний матч турніру запам’ятається надовго учасникам та глядачам своєю видовищністю та напруженістю до останніх хвилин поєдинку. Тільки пенальті змогли визначити переможця турніру, яким стала команда Черкаської обл. з Вільшанської спеціальної школи-інтернату. Втім, це було футбольне свято для всіх команд-учасниць, які отримали м’ячі, футболки та сувеніри СОУ, подивились виступ кращих артистів університету на церемонії відкриття, а також мали подарунки від МакДональдз Україна і MetLife. Наш турнір з футболу, як найпопулярнішого колективного виду спорту СОУ, став у столиці України днем дружби і спорту, що змінює негативне ставлення до людей з відхиленнями у розумовому розвитку

 

gallery/img_4223
gallery/img_4226
gallery/img_4244
gallery/img_4258
gallery/img_4262
gallery/img_4266
gallery/img_4269
gallery/img_4271
gallery/img_4273
gallery/img_4289
gallery/img_4294
gallery/img_4295
gallery/img_4298
gallery/img_4301