.

Європейський тиждень спорту (ЄТС) European Week Of Sport ( 23-30 вересня 2018)

 

           Значну кількість своїх заходів Спеціальна Олімпіада України (СОУ) провела саме під час ЄТС https://ec.europa.eu/sport/week_en  під гаслом «Будь активним!», адже ми пропагуємо не стільки окремі змагання з олімпійських видів спорту, ми намагаємося прищепити нашим спортсменам щоденну потребу у фізичній активності і спорті. Серед головних подій виокремились:

 27 вересня 2018 року у Харкові на базі Єкопарку пройшли Регіональні змагання в рамках «Європейського тижня спорту в Україні» з міні-футболу серед 10 команд,

(95 спортсменів, 30 уболівальників та 10 волонтерів)

Урочисте закриття змагань та нагородження переможців, з урахуванням визначної події в урочистій атмосфері для дітей – учасників змагань СОУ, з врученням футболок, кубків, дипломів відповідних ступенів, медалей та інших подарунків.

Чемпіонів та призерів змагань нагороджували почесні гості:

Павленко В.О. радник – керівника апарату Харківської обласної державної адміністрації, секретар студентської спілки Харківщини.

переможцями стали наступні команди: Дивізіон «Б»

1 –  КЗ місце спеціальна школа –інтернат № 3

-2 – місце КЗ НВК Богодухівська школа – інтернат         

-3 – місце КЗ Куп’янська спеціальна школа –інтернат

 

-         Дивізіон «А»

-         1 – місце КЗ спеціальна школа –інтернат  №2 

1 – місце КЗ НВХ спеціальна школа –інтернат Зелений Гай 

-         2 – Шевченківський будинок – інтернат

-         1- місце серед дівчат виборола команда спеціальної школи –інтернату №2

Проведення даного заходу висвітлено у засобах масової інформації та показано телевізійний репортаж по -2- каналам Регіонального телебачення

 

СОУ в місті Києві 28 вересня 2018 року відзначила ЄТС змаганнями з бадмінтону та волейболу на спортивній базі Спеціальної школи-інтернату №15, де також усі учасники разом зробили масову розминку перед іграми. Команда-переможниця волейбольного турніру розраховує взяти участь у відкритому регіональному турнірі СОУ з волейболу 20 жовтня у Вінниці.

27 вересня 2018 року Черкаський підрозділ СОУ в м. Сміла організував сімейні легкоатлетичні естафети та спортивні конкурси.

А Тернопільський підрозділ СОУ залучив 20 дітей до участі міському легкоатлетичному кросі. Переможці були нагороджені грамотами та медалями.