gallery/sou-соу

 

.

Всеукраїнські змагання Спеціальної Олімпіади України (СОУ) з баскетболу в рамках Європейського баскетбольного тижня Спеціальної Олімпіади Європи Євразії

 

В листопаді традиційно проходить Європейський баскетбольний тиждень (ЄБТ) Спеціальної Олімпіади Європи Євразії, який в цьому році проводитимуть у 35 країнах континенту із залученням більше 19000 спортсменів, 25 національних федерацій та 60 професійних клубів

Спеціальна Олімпіада України в цьому році, з метою популяризації баскетболу, зосередила свої зусилля на локальних змаганнях з баскетболу та баскетбольних турнірах за програмою «Об’єднаний спорт».

Всеукраїнські змагання в рамках ЄБТ Спеціальної Олімпіади відбулися 21-22 листопада у м. Сміла Черкаської обл. в спортивному комплексі «Локомотив» за сприяння Фонду соціального захисту інвалідів, Федерації Баскетболу України (ФБУ) та Фундації Кока-Кола. На турнір з’їхалось 10 команд, спортсменів з інвалідністю, що мають відхилення в розумовому розвитку, з 8-ми різних областей країни, які були розділені на два дивізіони, в кожному з яких з перших ігор зав’язалася відчайдушна боротьба за перемогу. Гарний настрій для цього створили на Церемонії відкриття виступи артистів зі Смілянського будинку творчості. А найгучніший шквал оплесків зірвав виступ танцівників Смілянського дитячого будинку-інтернату. Більшість команд продемонструвала змістовну гру, а, головне, вольове прагнення до перемоги. В результаті, у «нижчому» дивізіоні 1-ше місце виборола команда Херсонської обл., яка присвятила свою перемогу Міжнародному дню людей з інвалідністю, у «вищому» дивізіоні перемогла команда СОУ з м. Миколаїв. Перспективним показником є те, що «маленькі спортсмени», діти віком 6-7 років разом з батьками приєднались до турніру і зробили з товаришами перші ведення м’яча та кидки в баскетбольний кошик на професійній баскетбольній арені.

Командам призерам вручено нагородний кубок і медалі, а всі команди нагороджено дипломами, м’ячами та футболками СОУ і ФБУ.

Цим турніром СОУ показала, що змагання всеукраїнського рівня можна організовувати на високому рівні не тільки в столиці чи обласних центрах. СОУ прагне, щоб Спеціальна Олімпіада була і в кожному маленькому місті, і в кожному великому селі. Дякуємо Асоціації спортивних журналістів України за інформаційну підтримку. Особлива подяка Федерації баскетболу України за м’ячі, кубок та футболки. Але найбільше за те, що спортсмени СОУ відчували себе членами єдиної української баскетбольної родини.

 

 

gallery/sm8 (1)
gallery/sm3
gallery/sm9
gallery/sm18
gallery/sm19
gallery/sm20
gallery/sm21
gallery/sm22
gallery/sm23
gallery/sm24