.

Вшануймо тренера...

24.04.2018 р. Спеціальна Олімпіада України (СОУ) вчора зазнала глибокої втрати-пішов з життя головний тренер національної команди СОУ з лижних гонок Юрій Байцар. Юрій Іванович виховав не одне покоління лижників СОУ, його підопічні неодноразово ставали призерами Всесвітніх Ігор СО-найвищого рівня змагань в Спеціальних Олімпіадах.. Нехай найкращим спомином про Ю.І. Байцара будуть подальші успішні виступи його учнів, а його професіоналізм і товариськість надовго перейдуть в них.

 

 

 

 

 

Що таке Спеціальна Олімпіада?


   "Спеціальна Олімпіада-це унікальна модель, яка долає байдужість, страх та дискримінацію та надає спортсменам, їх сім’ям та всьому суспільству можливість рости, вчитися одне у одного та реалізовувати свій потенціал."

Сергій Комісаренко, Президент СО України,
Академік, Посол України.

 


   "  Ми не говоримо про те, що можемо змінити цілий світ, але для наших спортсменів це  величезна зміна у їхньому світі. Наша бачення полягає у тому, що в світі кожна людина,
незалежно від своїх повноцінних або обмежених можливостей, приймається та  цінується. Це світ, побудований на принципах включення, взаємної поваги, в якому відсутні упереджене ставлення та зневага."

Тімоті Шрайвер, Голова Спеціальної Олімпіади, Центральний офіс, Вашингтон DC