.

Спеціальна Олімпіада України відзначила  глобальний тиждень інклюзії 2019 в місті Києві, на тенісних  кортах Антея.

Спеціальна Олімпіада України відзначила  глобальний тиждень інклюзії  в місті Києві, на тенісних  кортах Антея.

      Напротязі тиждня(14-20 липня) були проведені цікаві естафети та майстер клас з тенісу від професійних тренерів.Розпочався тиждень похмурою погодою, тому наші спортсмени завдяки сприянню дирекції клубу Антей мали змогу провести тренування в  залі.Спробувавши  нові єлементи в розминці такі як вправи з мячем регбі,а потім мали змогу пограти в баскетбол.Але основне що разом із родинами спортсмени СОУ мали змогу долучитися до   надзвичайно цікавого та динамічного виду спорту-тенісу.На тренуваннях були присутні Спортивний директор СОУ Володимир Жалко-Титаренко та багаторазова призерка  Всесвітніх Літніх Ігор Спеціальної Олімпіади Анна Сапон,керівник ГО "Дорогою Добра" Лариса Козуб. Ця подія була присвячена Глобальному тиждню Інклюзії Спеціальної Олімпіади.
Ціль проведення якого було продемонструвати всьому світу нову модель толерантного глобалізованого світу. Адже Тім Шрайвер на зібранні з лідерами національних програм Спеціальної Олімпіади ще в березні цього року визначив новий курс нашого руху:
«Глобальне суспільство для людей з відхиленнями інтелектуального розвитку та разом із людьми з відхиленнями інтелектуального розвитку»
Спортивний директор СОУ 
Володимир Жалко-Титаренко

https://www.instagram.com/p/B0Ft1FvAHgV/

https://www.instagram.com/rehabilitationtennis/