.

День фізичної культури і спорту

Спеціальної Олімпіади України (СОУ) в Києві

  Вже стало доброю традицією для СОУ відзначати в Києві День фізичної культури і спорту на тенісних кортах "Антея" в Святошинському районі міста.15 вересня 2019 року.
Наші спортсмени перебували в піднесеному настрою в очікуванні тренування, адже на сусідньому стадіоні "Темп" також відбувались святкові заходи з нагоди дня Фізкультурника.
Можна було спостерігати показові виступи юних спортсменів району,і навіть імпровізовані заїзди по колу стадіону картингістів.
На святковому тренуванні на кортах "Антею" спортсмени СОУ мали змогу не тільки пограти у теніс, але й у розминці застосувати елементи різних видів спорту, таких як регбі, баскетбол, легкої атлетики. Проведені були і імпровізовані "веселі старти" .Тренування відбувалося під керівництвом професійних тренерів з тенісу. Наші спортсмени дуже серьйозно готуються для участі у дні тенісу і змаганнях, які відбудуться вже незабаром. Дякуємо дирекції клубу «Антей» за можливість проведення такого заходу. Бажаємо нашим спортсменам яскравих перемог на кортах і задоволення від зайнять фізичною культурою і спортом .
Менеджер спортивних програм СОУ Володимир Жалко-Титаренко