.

Зустрінемось за рік!
Європейський Тиждень Футболу (ЄТФ), який проходить щороку у більшості країн континенту, пролетів в Україні на одному диханні. Цьогорічним епіцентром стали міста Вінниця і Луцьк. Саме в останньому 30 вересня у спорткомплексі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулися Всеукраїнські змагання Спеціальної Олімпіади України з футболу U 12, пам’яті багаторазового переможця Національних турнірів Спеціальної Олімпіади України (СОУ) Миколи Стасюка, в рамках ЄТФ.
На свято, яке зібрало більше ста учасників, завітало чимало поважних гостей, серед яких Анатолій Цьось, ректор ВНУ імені Л. Українки; Ігор Дмитришин, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації та ін. Урочиста частина заходу містила багато привітань, виступів творчих колективів, зокрема спортсменів з ГО " Батьки дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку" разом з вихованцями спортивного клубу козацького бойового мистецтва  «Герць», неповторний виступ Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Сергія Скулинця.
У рамках ЄТФ у Луцьку, також відбулася програма «Маленькі спортсмени», у якій взяли участь 10 маленьких спортсменів і 10 студентів Волинського національного університету. За основу програми були взяті основні елементи футболу.
А майстер-клас від тренерів ФК "Волинь" став наочним посібником для юних футболістів СОУ.
Нам навіть вдалося залучити глядачів на трибуни.
У той день не було переможців і переможених. Кожен змагався на рівні своїх можливостей, але викладався на всі “сто”. Тож по завершенню змагань кожна з 4 команд у різних номінаціях отримала кубки, медалі, дипломи і м’ячі .
 Спеціальна Олімпіада України дякує за допомогу Українській асоціації футболу і її Луцькому підрозділу, Асоціації футболу інвалідів України, Кока-Кола Україна, Волинському національного університету та багатьом-багатьом іншим, які приєдналися до цих змагань.