.

 

 

 

 

20 березня о 08:26 Це фото дихає сильним, позитивним та відкритим українським духом. На ньому - збірна України на Special Olympics World Games Abu Dhabi 2019.

 

Вчора громада організувала трохи дозвілля та знайомства зі столицею Еміратів для наших спортсменів. За це величезне дякую всім, хто долучився!Враховуючи мій майже повністю зниклий до кінця дня голос, спробую повторити тут те, що хотів сказати ввечері:)Ми, українська громада (і ті, хто був присутнім на зустрічі зі спортсменами, і значно більша кількість осіб, котрі проживають в Еміратах, втім не змогли з певних причин долучитись особисто), надзвичайно раді та горді, пишаємось присутністю збірної України в ці дні в Абу-Дабі та Дубаї. І вже знаючи про низку нюансів та умов, в яких вони працюють, висловлюємо надзвичайну подяку менеджерам, тренерам й, перш за все, спортсменам, за те, що, як то кажуть, не завдяки, а попри все прилетіли, представляють Україну в даних величезних всесвітніх олімпійських змаганнях і представляють дуже достойно, прославляючи нашу Батьківщину та даруючи фантастичні позитивні емоції українському народу! Ці спортсмени є прикладом сили, цілеспрямованості та мотивації і підтвердженням, що все у нас буде добре! Вірніше, як визначили вчора, все добре, а буде - ще краще!:)

Щиро дякую всім, хто долучився до організації екскурсії для збірної та зустрічі з ними! Знову наголошу, що подяка летить до тих українців, які проживають в Абу-Дабі й Дубаї, і як є на цьому фото, так і не змогли долучитись, втім підтримували й брали активну участь! Окремо висловлюю вдячність людям, котрі доклали найбільшу кількість зусиль та витратили найбільше часу, щоб зробити цей день таким, яким він вийшов, проводячи безкоштовно висококласну майже 6-годинну екскурсію, шукаючи автобус, організовуючи зустріч в готелі, підбираючи пам'ятні подарунки збірній, даруючи українську атмосферу у столиці Еміратів й екстренно відзвозячи чемпіонів на золоте нагородження: Tawfik Al Joundi, Lara Louw, Tania Atab, Inna Tsviliy, Ania Ovsii, Iryna Krainska, Dmytro Vasylenko, Tymur Korkishko, ви - фантастичні!

 

Вчорашній день був одним з тих, які не хочеться завершувати. Не хотілося й олімпійцям, багато з яких говорили, що запам'ятають його на все життя, не хотілося і нам - розлучатись з цими позитивним людьми. В результаті ще понад годину ми прощалися в холі готелю, час від часу підриваючи його українськими кричалками. В такий день можна.

 

Вчорашній день був одним з тих, для яких варто жити. Дякую всім, з ким прожили його разом.

 

А подарований командою олімпійський факел тепер зігріватиме та підсвічуватиме майбутні великі цілі українській громаді ОАЕ.

Yevheniy Semenov

Фото Tymur Korkishko

 

P. S. Станом на зараз українська делегація, яка складається лише з 21 атлета, в тому числі - футбольної команди, завоювала на Спеціальних Олімпійських Іграх в Абу-Дабі вже 13 медалей: 6 золотих, 4 срібних і 3 бронзові.

 

#UkrainianAbuDhabi

 

Special Olympics Ukraine Українська громада Абу-Дабі | Ukrainian Community in Abu Dhabi Ukrainian Community in the UAE / Українська громада ОАЕ