gallery/sou-соу

 

.

ПРЕС-АНОНС

 

З 11 ПО 13 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ В ОДЕСІ ПРОЙДЕ 20-Й МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ПЛАВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ СПЕЦІАЛЬНОЇ ОЛІМПІАДИ УКРАЇНИ (СОУ).

20-й Міжнародний турнір з плавання серед людей з відхиленнями у розумовому і фізичному розвитку, присвячений пам’яті фундатора руху Спеціальної Олімпіади на Одещині, педагогу-дефектологу Тамарі Сергіївні Марічевій, яка померла 10 років тому. Проте започатковану нею справу продовжує її дочка, Голова оргкомітету, Олена Олександрівна Марічева.
У ювілейному турнірі, який проходитиме в чудовому басейні Одеського державного екологічного університету (вул. Львіська, 15), візьмуть участь 150 учасників з Києва, Харкова, Куп’янська (Харківська область), Запоріжжя, Червонограда (Львівська область), Житомира, Миколаєва, Херсона, Одеси та делегації з Польщі, Литви, Румунії та Молдови.
Учасники змагатимуться у плаванні вільним стилем, на спині і брасом на дистанціях 25 і 50 м, а також у командній естафетах 4 × 25 м та 4 × 50 м. У турнірі разом з початківцями братимуть участь і досвідчені спортсмени СОУ, зокрема Андрій Філін з Червонограда (Львівська область) та Ганна Сапон з Києва. Нагадаємо, що Андрій у березні цього року завоював золоту і срібну, а Ганна- золоту медаль на Всесвітніх Літніх Іграх Спеціальної Олімпіади в Об’єднаних Арабських Еміратах.
«Запрошення взяти участь у турнірі прийняли консули республік Польщі та Румунії в Україні. Урочисте відкриття відбудеться 11 червня об 11.00, а 12 червня під час закриття та нагородження учасників турніру заплановані виступи артистів з відхиленнями у розумовому розвитку», - зазначила Голова оргкомітету Олена Олександрівна Марічева.
За її словами, крім змагань, на учасників заходу чекатиме також цікава культурна програма — відвідання дельфінарію, зустріч і фотографування з місцевими байкерами, які покатають всіх охочих на мотоциклах. «Учасники турніру житимуть на узбережжі моря в оздоровчому комплексі і матимуть можливість після змагань відпочити і покупатися у морі», - сказала Олена Олександрівна.

Вона висловила подяку за допомогу в організації турніру керівництву СОУ, Одеській обласній державній адміністрації, Управлінню фізкультури і спорту одеської міськради, Кока-Кола Україна та всім небайдужим, хто долучився до нашої спільної благородної справи. 
Спеціальна Олімпіада України запрошує одеситів і гостей міста 11 червня об 11 годині завітати до басейну Одеського державного екологічного університету (вул. Львіська, 15), щоб підтримати наших особливих спортсменів. Ми чекаємо на вас !
Прес-служба СОУ

 

 

gallery/плаван