.

Кубок України з бадмінтону 2019.

 

2 лютого 2019 p. в Києві у спортзалі Національного університету фізичної виховання і спорту проходив фінал Кубку України з бадмінтону 2019. Спортсмени виступали у п’яти ігрових категоріях: чоловічій одиночній, жіночій одиночній, чоловічій парній, жіночій парній та змішаній парній. Участь у змаганнях взяли найсильніші бадмінтоністи України, зокрема діючі чемпіони нашої держави.

Керівництво Федерації бадмінтону України запросило Виконавчого директора Спеціальної Олімпіади України (СОУ) Андрія Підварка та команду СОУ з бадмінтону у складі тренера Нелі Синюкової, спортсменів Степана Синюкова та Христини Климової на фінальні змагання турніру. Наша команда, яка у березні цього року виступатиме на Всесвітніх Літніх Іграх СО в Об’єднаних Арабських Еміратах не могли бути осторонь цієї важливої спортивної події і радо відвідали захід.

Перед початком турніру Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров, Генеральний секретар - Артем Стасюк разом з найкращими бадмінтоністами країни вручили нашій команді комплекти ігрової форми. Керівництво ФБУ побажало успіхів команді СОУ з бадмінтону на Всесвітніх Літніх Іграх СО в ОАЕ, а перша ракетка України Артем Почтарьов сказав: "Бажаємо вам перемог, ми вболіватимемо за вас!". Натомість спортсмени СОУ вручили президенту та генеральному секретареві ФБУ пам’ятні сувеніри та подякували за надану форму, а тренер нашої команди – Неля Синюкова сказала: "Маємо надію, що вона буде для нас щасливою".

А далі команда СОУ разом з Виконавчим директором СОУ А.А.Підварком зайняли місця на глядацькій трибуні та з цікавістю спостерігали за грою фіналістів Кубку України. Після турніру наші спортсмени поділилися враженнями від побаченого, зокрема Степан Синюков дуже емоційно сказав: "Мені сьогодні сподобалися всі спортсмени-фіналісти. Вони грають дуже круто! Я теж так хочу грати!" У свою чергу Христина Климова додала: "От якби так грати як перша ракетка України – Артем Почтарьов!" Не приховувала своїх почуттів і тренер команди Неля Синюкова: "Подивитися на гру фіналістів - дуже корисно і нашим атлетам, і мені, як тренеру. Буду використовувати побачене сьогодні у роботі зі своїми підопічними. Мені дуже б хотілося, щоб бадмінтон у нас увійшов до програми "Об’єднаного спорту" і на прийдешніх Всесвітніх Літніх Іграх СО, які проходитимуть 2023 р. у Німеччині, Україну представляла б команда з бадмінтону". У свою чергу Андрій Підварко додав: "Змагання такого рівня – це завжди можливість для спортсменів запозичити досвід та відчути емоційне піднесення від змагання. Наша команда з бадмінтону, яка у березні поточного року братиме участь у Всесвітніх Літніх Іграх Спеціальної Олімпіади в ОАЕ, хоче завоювати призові місця, тому нам цікаво й корисно сьогодні побачити найкращих українських спортсменів. Від імені всіх бадмінтоністів СОУ дякую Федерації бадмінтону України за підтримку і можливості долучитися до єдиної бадмінтонної  родини України".