.

27 червня 2018 р відбулися Вінницькі обласні змагання Спеціальної Олімпіади України (СОУ) з легкої атлетики.


27 червня 2018 р відбулися Вінницькі обласні змагання Спеціальної Олімпіади України (СОУ) з легкої атлетики. Сто учасників були задіяні в бігу на дистанції 50 м, 100 м, естафетах та у різних супутніх легкоатлетичних активностях. «Хочеться подякувати нашим спортсменам, їх тренерам, а також батькам, які допомагали своїм діткам, адже повноцінними учасниками цього заходу були і «маленькі спортсмени»- найменшому учаснику виповнилося 3 роки! Пишаюсь кожним нашим спортсменом!» -зазначила директор СОУ у Вінницькій обл. Олеся Самойленко. Вдосталь було азарту, радісних усмішок, прагнення до перемоги, сльози від моментів, коли щось не вдавалось, але переможцями стали всі! !!
Участь у турнірі брали всі хто бажав долучитись, оскільки була відкрита реєстрація через соціальні мережі, а також команди Центру «Обрій», ГО «Відкриті серця», Центру «Промінь», ГО «Паросток», ГО «Інтерсоларс», БФ «Центр «Розвиток», ВГО ВОО «УСІ», команда «Маленьких спортсменів», учасники як з міста Вінниці так і з Вінницької області.
Спортсмени отримали нагороди та подарунки, а також мали смачний обід.
Дякуємо за підтримку Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, Вінницьку міську раду, Вінницький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Департамент освіти ВМР, КЗ «Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю «Інваспорт», ГО «Полум’я надії».Рухаємось далі для створення можливостей гармонійного розвитку дітей, і такі можливості повинні бути у всіх, незалежно чи є інвалідність чи її немає!