.

03.04.2018 р. в м. Херсон, на стадіоні «Кристал» проходив чемпіонат Херсонської обл. та обласні змагання «Повір у себе» з легкої атлетики, пам`яті ЗТУ, ЗПФК та спорту, першого директора Спеціальної Олімпіади України (СОУ) в Херсонській обл. Міщенка Івана Івановича.

      В змаганнях взяло участь 150 спортсменів з інвалідністю з м. Херсон, м.Каховка, м.Нова Каховка. м.Таврійськ, м.Стара Збурьевка, Геніческий р-н. та інші. Спортсмени СОУ показали себе з найкращої сторони і були самими старанними в усіх видах, а найголовніше допомагами один другому під час змагань, що стало хорошим прикладим для спортсменів інших нозологій. Півсотні спортсменів СОУ змагались заради свого і вашого розвитку в мирі та радості, що було актуально напередодні Міжнародного спорту для розвитку і миру

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Що таке Спеціальна Олімпіада?


   "Спеціальна Олімпіада-це унікальна модель, яка долає байдужість, страх та дискримінацію та надає спортсменам, їх сім’ям та всьому суспільству можливість рости, вчитися одне у одного та реалізовувати свій потенціал."

Сергій Комісаренко, Президент СО України,
Академік, Посол України.

 


   "  Ми не говоримо про те, що можемо змінити цілий світ, але для наших спортсменів це  величезна зміна у їхньому світі. Наша бачення полягає у тому, що в світі кожна людина,
незалежно від своїх повноцінних або обмежених можливостей, приймається та  цінується. Це світ, побудований на принципах включення, взаємної поваги, в якому відсутні упереджене ставлення та зневага."

Тімоті Шрайвер, Голова Спеціальної Олімпіади, Центральний офіс, Вашингтон DC