gallery/sou-соу

 

.

Проведення Всеукраїнських змагань з баскетболу Спеціальної Олімпіади України в рамках Європейського баскетбольного тижня 2018 Спеціальної Олімпіади

Турнір проводиться під час Європейського баскетбольного тижня 2018 Спеціальної Олімпіади Європи Євразії в період з 21 по 23 листопада 2018 року у м. Сміла Черкаської обл. в спортивному комплексі «Локомотив». Проживання учасників в готелях «Сміла» та «Ані».

До участі у турнірі допускаються чоловічі та жіночі команди Спеціальної Олімпіади України – переможці регіональних турнірів СОУ, які представляють громадські організації осіб з інвалідністю у відхиленні розумового розвитку, будинки-інтернати, спеціальні школи-інтернати, клуби СОУ, а також команди, до складу яких входять особи з інвалідністю у відхиленні розумового розвитку, які закінчили такі інтернати і мають дозвіл лікаря на участь в даному турнірі.

 

 

Що таке Спеціальна Олімпіада?


   "Спеціальна Олімпіада-це унікальна модель, яка долає байдужість, страх та дискримінацію та надає спортсменам, їх сім’ям та всьому суспільству можливість рости, вчитися одне у одного та реалізовувати свій потенціал."

Сергій Комісаренко, Президент СО України,
Академік, Посол України.

 


   "  Ми не говоримо про те, що можемо змінити цілий світ, але для наших спортсменів це  величезна зміна у їхньому світі. Наша бачення полягає у тому, що в світі кожна людина,
незалежно від своїх повноцінних або обмежених можливостей, приймається та  цінується. Це світ, побудований на принципах включення, взаємної поваги, в якому відсутні упереджене ставлення та зневага."

Тімоті Шрайвер, Голова Спеціальної Олімпіади, Центральний офіс, Вашингтон DC