gallery/sou-соу

 

.

«Починай, грай!»
Спеціальна Олімпіада України (Special Olympics Ukraine), Шахтар Соціал (Shakhtar Social) і Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA Ukraine започатковують з вересня 2019 по травень 2020 р. футбольний проект «Починай, грай!» 
Ідея: організація 4 команд дівчаток з інвалідністю по відхиленню у розумовому розвитку в 4 містах України. 
Учасники проекту: до 80 дітей віком (8-14 років) – дівчатка з ментальними порушеннями (1 команда - 20 дівчат на 1 майданчику)
Місце реалізації проекту: 4 футбольних майданчики в 4 містах України: Київ, Харків, Маріуполь та Івано-Франківськ
Тренери: реалізацією даного проекту будуть займатися 4 тренера проекту «Починай, грай!», 8 волонтерів проекту. Тренери пройдуть курс по роботі з дітьми даної нозології
про невідкладну допомогу дітям.
Тренувальний процес: тренувальні заняття по проекту будуть проводитися 2 рази на тиждень в окремій групі, тренери будуть використовувати адаптовану методику тренувальних занять, спеціально розроблену для 'Disability Football'. Тривалість одного тренувального заняття складає 60 хвилин. Shakhtar Social надає весь необхідний інвентар для проведення тренувальних занять: м'ячі, сітки для м'ячів і воріт, аптечки, координаційні сходи, фішки, насоси, екіпірування тренерата та футбольні майданчики. Спеціальна Олімпіада України (Special Olympics Ukraine) і UNFPA Ukraine оплачуватимуть фінансування фахівців та ЗМІ, виготовлення атрибутики і інвентаря
Заходи: під час дії всього проекту планується проведення 4 основних заходів: відкриття груп дівчаток з інвалідністю в кожному місті (Київ, Харків, Івано-Франківськ та Маріуполь) , проведення 3 майстер-класів в Києві, Харкові та Маріуполі. Діти під час майстер-класів будуть мати можливість зіграти з футболістами ФК «Шахтар» в футбол, отримати подарунки від Shakhtar Social, взяти участь в автограф-сесіях. Фінальний турнір в травні.
Всіх зацікавлених у проекті «Починай, грай!» прошу звертатися до 
Виконавчого директора Спеціальної Олімпіади України 
Андрія Анатолійовича Підварка
T/F:+38 044 234 5036
Mobile: +38 066 6828805, +38 093 9544321(VIBER) 
apidvarko@ukr.net