.

Спеціальна Олімпіада України ( СОУ)  в рамках проєкту "Здорові громади" в м. Херсон провела навчальний семінар- презентацію для викладачів і студентів Херсонського державного університету.

На жаль, через карантинні обмеження ми не могли залучити декілька факультетів, але сподіваємось, що майбутні фахівці з фізичного виховання і спорту стануть також захисникам здоров'я і спортсменів СОУ, а також будуть спеціалістами в інклюзивному спорті людей з інвалідністю СОУ. Дякуємо декану факультету фізичного виховання та спорту Івану Глухову і сподіваємось на плідну подальшу співпрацю.
Також керівництво Спеціальної Олімпіади України Виконавчий директор Андрій Підварко, директор спортивних програм Євген Гончаренко і директор СОУ в Херсонській області Руслан Малашенко відвідали тренування херсонських спортсменів СОУ з карате. Їх тренер Дмитро Бєлобров зумів зацікавити наших спортсменів цим новим видом спорту для Спеціальної Олімпіади України і хтозна, можливо незабаром матимемо ще один олімпійський спорт СО. Просто погляньте на цих старанних хлопців і дівчат та їх відповідальних батьків