.

УВАГА!Спеціальна Олімпіада України оголошує набір до Всеукраїнського навчально-методичного тренінгу «Гендерна медіа-школа Спеціальної Олімпіади України».

 

Мета проєкту – створення умов для опанування дівчатами з відхиленнями в розумовому розвитку елементарних знань у медіа сфері через онлайн і оффлайн школу, яка передбачає проведення вебінарів з основ журналістики та блогінгу, а також практичне застосування навичок у веденні своєї сторінки в соціальних мережах. Підвищення обізнаності батьків, які виховують дітей з інвалідністю, щодо цифрових медіа та їх нього функціонування.

Для участі необхідно до жовтня відправити свої дані (ПІД, дата народження, регіон і місто проживання, номер телефону (або когось із батьків), електронну пошту (або когось із батьків) на адресу nastyavolob@ukr.net.

Заняття будуть відбуватися з 2 листопада раз на тиждень онлайн, - листопада підбиття підсумків роботи школи в Києві, надання сертифікатів і пам’ятних подарунків.

Куратори проєкту:

Андрій Підварко, Виконавчий директор Спеціальної Олімпіади України;

Анастасія Волобуєва, кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри історії журналістики Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, очільниця відділу комунікацій Спеціальної Оліміпади України, Генеральна секретар Асоціації спортивних журналістів України, членкиня жіночої Комісії Міжнародної асоціації спортивних журналістів

!