.

Спортсмени Спеціальної Олімпіади України побували на базі ФК «Динамо»

Учні спеціальної школи-інтернату №15 м. Києва мали змогу побувати «за кулісами» столичного футбольного клубу «Динамо» і побачити, як проходить щоденна підготовка їх кумирів до вирішальних матчів.

Спочатку юні вболівальники відвідали головний корпус, де проживають футболісти першої команди «Динамо». Дітям показали басейн і кімнату, де проходять гідромасажні процедури. Далі екскурсовод провів їх до навчальної кімнати. Тут щодня динамівці розбирають тактичні моменти, а також вивчають мови. Зокрема, гості дізналися, що коли перед іспанським легіонером «біло-синіх» Франом Солем постав вибір вивчати російську чи українську мову, то футболіст не задумуючись обрав нашу.

Також дітям показали спортзал із тренажерами, «улюблену» кімнату більшості футболістів з величезним телевізором. Місце, де спортсмени, які не потрапили до заявки на матч, грають у відеоприставку або ж переглядають матч свого клубу.

І на останок екскурсії головним корпусом бази учнів відвели в одну з найвідвідуваніших кімнат – прес-конференц залу. Це приміщення, мабуть, найбільше сподобалось дітлахам, адже вони мали змогу посидіти у кріслах, де свого часу були представлені такі легенди «Динамо», як Володимир Блохін, Анатолій Дем’яненко, Олексій Михайличенко.

– Цю кімнату я часто бачив у телевізійних програмах, усіх футболістів-новачків та тренерів було представлено саме тут. І сьогодні моя мрія здійснилася – я не лише побачив усе наживо, а й посидів у кріслі, неначе сам став тренером, – ділиться враженнями Данило.

На завершення гості пройшли повз тренувальних полів до критого манежу, в якому взимку займаються і проводять матчі динамівські команди. Сьогодні ж тут тренувалися найменші футболісти.

Про враження своїх учнів від візиту в розташування "Динамо" розповів учитель фізичного виховання спеціальної школи-інтернату № 15 Василь Матвєєв.

– Усі наші діти є членами Спеціальної Олімпіади України – всеукраїнської громадської організації, яка входить в світову спортивну організацію Special Olimpics. Вони займають високі місця в олімпійських змаганнях з футболу, баскетболу, легкої атлетики, лижних гонок та інших видів спорту. На подібній екскурсії діти побували вперше, але наша школа підтримує контакт із футбольним клубом «Динамо» вже багато років. Подібні заходи дають неймовірний заряд емоцій для учнів. Вони мають змогу доторкнутися до часточки історії своїх кумирів, бачать чого потрібно прагнути і це їх мотивую ставати кращими. Сподіваюсь, це далеко не остання наша екскурсія, – підсумував пан Матвєєв.

Прес-служба СОУ