.

 


 

Спеціальна Олімпіада анонсувала що переможниця та філантроп Авріл Лавін стала новим  глобальним  послом .
 Вашингтон, округ Колумбія  15 липня 2019 року

Анонсуємо що переможниця та філантроп Аврил Лавін

стала новим глобальним послом нашого руху.
Лавін зосередиться на тому, щоб сприяти зміцненню

інклюзивного здоров'я для всіх.

 

 

 

        " Авріл   співпрацює з Спеціальною Олімпіадою вже багато років", - сказала Мері Дейвіс, генеральний директор Спеціальної Олімпіади. "З роками Авріл стала нашим близьким другом , виступаючи на наших Всесвітніх іграх на Олімпіаді 2015 року в Лос-Анджелесі, щедро подарувавши свій хіт-сингл" Fly " для руху Спеціальної Олімпіади, а останнім часом виступаючи на Церемоніях відкриття та підбадьорюючи наших спортсменів на Всесвітніх іграх Олімпіади 2019 року в Абу-Дабі. Спеціальна Олімпіада в захваті від того, що Авріл тепер  офіційно представляє і сприятиме руху інклюзії  по всьому світу ».
 Як глобальний посол, Лавін сприятиме інклюзії підтримуючи програми спеціальних олімпіад у галузі інклюзивного здоров'я та роботи наших Об'єднаних шкіл. Авріл та The Avril Lavigne Foundation також мають намір співпрацювати з програмою «Здорові спортсмени» Спеціальної олімпіади для розробки інклюзивних програм охорони здоров’я, що забезпечує спортсменам Спеціальних олімпіад доступ до якісних медичних послуг для лікування та профілактики хвороби Лайма.Сама Авріл має свій особистий досвід боротьби з цією хворобою з 2014 року.
«Маю честь прийняти запрошення стати Послом Глобальної Спеціальної Олімпіади та продовжувати займатися  програмами інклюзіі для людей з  відхиленнями інтелектуального розвитку з особливим акцентом на хворобу Лайма як частину інклюзивного здоров’я. Кожен повинен мати однаковий доступ до якісної медичної допомоги, і він повинен мати можливість бути включеним на кожному етапі життя, незалежно від їх потреб. ", - сказала Авріл Лавін. «Мене постійно надихає кожен спортсмен зі спеціальної олімпіади, якого я зустрічаю. Вони прокладають шлях до створення нового глобального  світу для всіх ».

У липні 2018 року Спеціальна Олімпіада розпочала кампанію «Революція - Інклюзії», п'ятирічну кампанію, присвячену 50-річчю організації, натхнення на дії та висвітлення результатів, досягнутих, коли люди з інтелектуальними вадами можуть працювати , грати та  бути прикладом для інших. Коли завершується рік святкування 50-річчя, Спеціальна Олімпіада робить черговий остаточний крок навколо своєї компанії протягом липня, заохочуючи світ взяти та вимагати більше інклюзії для всіх  Вставляйте теги в свої повідомлення про заходи Спеціальної Олімпіади  #InclusionRevolution  та  #ChooseToInclude   

Сайт

https://www.jointherevolution.org/