.

14 березня 2019 року в Абу-Дабі на території спортивного комплексу Zayed Sports City відбулося урочисте відкриття Всесвітніх Літніх Ігор Спеціальної Олімпіади - World Games Abu Dhabi 2019.

Це найбільша в світі спортивна і гуманітарна подія, яка проходитиме з 14 по 21 березня 2019 року. У заході беруть участь спортсмени з обмеженими інтелектуальними можливостями незалежно від рівня їх здібностей.

У день урочистостей з нагоди відкриття Олімпіади у параді взяли участь 7500 спортсменів, 3000 тренерів з 200 країн світу. На стадіоні були присутні глави держав, VIP-персони, знаменитості, родини і вболівальники.

Понад тисячу VIP-персон, які представляють Спеціальну Олімпіаду на Всесвітніх Літніх Іграх в ОАЕ, приєдналися до параду спортсменів, виявляючи цим інклюзивність і єдність. Очолював колону Голова та Генеральний директор організації «Спеціальна Олімпіада» Тімоті П. Шрайвер. Колони йшли під звуки всесвітньо відомих треків, які виконував легендарний британський діджей Пол Окенфолд.
Назва кожної країни проецирувалася на гігантські екрани стадіону, кожну країну бурхливими оплесками вітали глядачі. Спортсмени йшли під звуки офіційного гімну заходу «Right Where I’m Supposed To Be” («Прямо там, де я повинен бути»), який був створений командою ведучих музикантів. Серед них: Грег Уеллс (канадський музичний продюсер і автор пісень), Райан Теддер (вокаліст поп-рок групи OneRepublic) і Куінсі Джонс (американський композитор). https://twitter.com/i/status/1106278651593543680 Пісню виконували світові суперзірки, серед яких Авріл Лавін і Луїс Фонсі (найбільше відомі своєю спільною піснею з Дедді Янкі під назвою «Despacito»). На стадіоні запалав олімпійський вогонь «Полум’я надії» і принц Абу-Дабі Аль Нахайян оголосив про відкриття Всесвітніх Літніх Ігор Спеціальної Олімпіади, які знаменуватимуть початок семи днів спорту, людських зусиль і єдності.

Олімпійська збірна Спеціальної Олімпіади України була безпосереднім учасником цього незабутнього дійства. Кілька наших спортсменів, які очолювали колону національної збірної, були одягнені у вишиванки. На величезному екрані висвітилася назва нашої держави - УКРАЇНА. Весь стадіон побачив і радо зустрів появу нашої команди бурхливими оплесками. Заряджаючись святковою енергетикою яскравого відкриття Олімпіади, наші спортсмени налаштовувалися на боротьбу за перемогу. Ми вболіваємо за них і чекаємо хороших новин з Абу Дабі.

Спеціальна Олімпіада України