НОВИНИ

 

 

УЧАТЬ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ СПЕЦІАЛЬНОЇ ОЛІМПІАДИ УКРАЇНИ У ВСЕСВІТНІХ ЛІТНІХ ІГРАХ СПЕЦІАЛЬНОЇ ОЛІМПІАДИ В ОАЕ

7 березня 2019 року команда Спеціальної Олімпіади України  відлетіла до ОАЕ, де братиме учать у Всесвітніх Літніх  Іграх Спеціальної Олімпіади.

Збірна команда СОУ відправилася на Ігри в Абу Дабі 2019 у складі 32 осіб. Це спортсмени із 7 міст України (Житомир, Київ, Кропивницький, Сміла, Горішні Плавні, Червоноград, Миколаїв), які змагатимуться із 6 дисциплін: футбол, легка атлетика, спортивна гімнастика, бадмінтон, плавання та плавання у відкритій воді. Наймолодша спортсменка збірної – шістнадцятирічна Віра Апостолова є членом футбольної команди, а найстарша  — тридцятивосьмирічна плавчиня Марина Дворак.  До складу делегації СОУ входять як досвідчені спортсмени, неодноразові призери Всесвітніх Ігор СО, так і спортсмени, які вперше братимуть участь в міжнародних змаганнях.
Всесвітні Ігри СО (зимові і літні) –  це змагання, які проводяться що два роки для людей з інтелектуальними обмеженнями і є ключовою подією Спеціальної Олімпіади. Цьогорічні Світові Ігри зберуть в ОАЕ понад 7000 спортсменів із 170 країн світу, які змагатимуться у 24 видах спорту. Це - бадмінтон, баскетбол, пляжний волейбол, бочче, гандбол, настільний теніс, теніс, волейбол, легка атлетика, велоспорт, каное, плавання у відкритій воді, катання на роликах, вітрильний спорт, плавання, триборство, кінний спорт, дзюдо, гімнастика, боулінг, футбол, гольф і пауерліфтинг. Оргкомітет СО залучає 20000 волонтерів, буде акредитовано 2000 представників ЗМІ, очікується понад 500000 глядачів та 4000 гостей СО. Цей захід є найвизначнішою подією, яка будь-коли проводилася в ОАЕ.
08 - 11 березня олімпійська збірна СОУ взяла участь у програмі міста-господаря.
 12 - 13 березня відбулися відбіркові (попередні) змагання.
 14 березня — церемонія урочистого відкриття ігор.
 З 15 по 21 березня проходитимуть спортивні змагання.
 21 березня пройде урочиста церемонія закриття Всесвітніх Літніх Ігор Спеціальної Олімпіади.
Приліт нашої збірної з ОАЕ  до Києва (аеропорт Бориспіль) планується 22 березня о 08:05 ранку.

Керівник комунікацій СОУ Михайленко Тетяна Павліна

ГО «СПЕЦІАЛЬНА ОЛІМПІАДА УКРАЇНИ»