.

 

15 травня у Вінниці в дні Європи відбувся Регіональний турнір з футболу Спеціальної Олімпіади України під гаслом «Грай та зростай разом» в рамках Європейського футбольного тижня (ЄФТ) Спеціальної Олімпіади Європи/Євразії.

В турнірі взяли участь 9 команд, більше 100 учасників з регіонів Вінницької області та м. Вінниці. В першому дивізіоні перемогли Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля», друге місце зайняла Немирівська НРЦ, третє місце зайняла Прибузька школа-інтернат, в другому дивізіоні перше місце зайняла команда ГО «Паросток», другі місця розділили Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» та Асоціація захисту та допомоги інвалідів «Відкриті серця». В третьому дивізіоні перемогла команда «Інтерсолар» м. Шаргород. Друге та третє місце зайняли команди БО БФ «Центр «Розвиток» та ВГО ВОО «УСІ».

Цей турнір був зарядом шаленої енергії, чудового настрою, хвилювань та радості.

Впевнена, що завдяки стільком небайдужим, хорошим людям, які об’єднуються та підтримують тих хто того дуже потребує, попереду багато перемог в нашому нелегкому шляху створення інклюзивного середовища, де кожен може бути повноцінним членом громади та реалізуватись у тому в чому він відчуває сили!

 

Олеся Самойленко