НОВИНИ

Церемонія закриття Всесвітніх Літніх Ігор Special Olympics 2019 в Абу-Дабі

Тиждень вирували Всесвітні Літні Ігри Special Olympics 2019 в Абу-Дабі, багатотисячна юрба спортсменів та волонтерів, десятки цікавих подій, нескінчена кількість проявленої хоробрості спортсменів спеціальної олімпіади та мільйони усмішок.

 

Закриття Ігор відбулось в Абу-Дабі, спортсмени, їх тренери, сім’ї та вболівальники зібралися разом, щоб ще раз відсвяткувати закінчення цієї феєричної події і продемонструвати всьому світу нову модель толерантного глобалізованого світу. Адже Тім Шрайвер на зібранні з лідерами національних програм Спеціальної Олімпіади визначив новий курс нашого руху:

«Глобальне суспільство для людей з відхиленнями інтелектуального розвитку і разом з людьми з відхиленнями інтелектуального розвитку»

 

Офіційні представники та багато ВІП персон з ОАЕ та Спеціальної Олімпіади, такі як його високість шейх Нахьян бен Заид Аль Нахайян, Голова Спортивної ради в Абу-Дабі, Халфан Мохаммад Аль Мазруі, Президент Ліберії, а також прославлений футболіст Джордж Веа залучились до цього прекрасного свята .

 

Видовищна церемонія закриття відбулася в Zayed Sports City. В ній взяли участь суперзірки світу Кіла Сеттл і Ніколь Шерзингер. Ніколь відкрила шоу своєю останньою піснею Victorious, написану спеціально для Special Olympics. Їм на зміну вишли Халиджі Рашед Аль Маджед, іракська зірка Валід Аль Шами і співак з Еміратів Хамад Аль Амері, привівши в захват прихильників арабської музики. Знаменитий стадіон, де сім днів тому відбулася церемонія відкриття Всесвітніх ігор в Абу-Дабі, зібрав атлетів, тренерів і делегації 190 країн у параді, де вони з любов'ю прощалися із столицею ОАЕ.

Особливе місце в центрі Церемонії закриття було відведено десяткам добровольців, чия прихильність і непохитна відданість гарантували, що найбільша спортивна і гуманітарна подія року проходила на найвищому рівні. Всі очі на стадіоні були направлені до велетенського екрану, де демонструвався фільм World Legacy Абу-Дабі. У цьому короткометражному фільмі були представлені спортсмени, уболівальники і знаменитості, підведені підсумки семи днів спортивної боротьби і святкування величі людського духу.

 

Спортсмени з ОАЕ і Швеції, разом з двома офіцерами Shriver Global Messenger, провели урочисту передачу прапора Special Olympics в Швецію, яка прийме Всесвітні Зимові Ігри Special Olympics в 2021 році.

На церемонії також відбулася світова прем'єра музичного кліпу до офіційної пісні Всесвітніх Ігор Special Olympics в Абу-Дабі 2019 року "Прямо там, де я маю бути". Церемонія закриття завершилася спектаклем "This is Me". В якому за підтримки фортепіано, струнних і групи танцівників Кіла (Keala) продемонструвала феноменальний, пронизливий і емоційний виступ, що став відповідним фіналом для воістину дивовижних і історичних Всесвітніх ігор в Абу-Дабі, коли небо над Zayed Sports City було освітлене дивовижним феєрверками.

 

Всесвітні ігри Special Olympics Абу-Дабі 2019 були одними з найбільш інклюзивних та уніфікованих, найрізноманітніших і найуспішніших.

Cпортивний директор СОУ Володимир Жалко-Титаренко