Про нас

Глобальний рух Спеціальної Олімпіади

Спеціальної Олімпіади – це міжнародна благодійна організація, що проводить впродовж року тренування та змагання з 29 олімпійських видів спорту для дітей та дорослих з відхиленнями в розумовому розвитку по всьому світі. СО була заснована 1968 року сестрою президента США Дж. Ф. Кеннеді пані Юніс Кеннеді Шрайвер і опікується понад  4 мільйонами спортсменів у 170 країнах світу.

“Спеціальна Олімпіада України  всеукраїнська громадська неприбуткова організація інвалідів, акредитована  Special Olympics Int., найчисельнішою міжнародною спортивною організацією інвалідів у світі, визнаною неурядовим членом ООН. Рух Спеціальної Олімпіади в Україні започатковано в 1991 році і зараз це впливова організація, яка об’єднує 19 000 спортсменів з відхиленнями у розумовому розвитку в 21 регіоні країни.

Мета Спеціальної Олімпіади України – організація та проведення впродовж року тренувань та змагань з 14 олімпійських видів спорту для дітей та дорослих з розумовою відсталістю, надаючи їм постійну можливість вдосконалювати свою фізичну форму, проявляти мужність, отримувати відчуття радості та розділяти свої досягнення зі своїми сім’ями та іншими членами суспільства. Спеціальна Олімпіада України працює для інвалідів незалежно від рівня їх розумових та фізичних можливостей, для створення стимулів особистого зросту кожної особи, можливості розвивати свої здібності, покращувати стан здоров’я та долати перешкоди, з якими стикаються люди з відхиленями у розумовому розвитку в повсякденному житті.

SpecOlympics2007B-022

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>