.

Щорічна церемонія відзначення кращих спортивних журналістів країни

 

28 березня 2018 року Асоціація спортивних журналістів України (АСЖУ), яка є партнером Спеціальної Олімпіади України (СОУ), в Будинку футболу України проводила щорічну церемонію відзначення кращих спортивних журналістів країни. СОУ на цьому святі спортивних журналістів представляв виконавчий директор Андрій Підварко. Нагороди вручали Голова НОК України Сергій Бубка, заступник міністра спорту Ігор Гуцол та перші керівники Федерації футболу України. Маємо надію, що в наступному році буде започатковано нагороду для журналістів, які матимуть найкращі публікації про спорт людей з інвалідністю та нагорода для спортсмена з інвалідністю.

https://youtu.be/T9g-qzrpuuA

 

 

 

 

 

 

 

Що таке Спеціальна Олімпіада?


   "Спеціальна Олімпіада-це унікальна модель, яка долає байдужість, страх та дискримінацію та надає спортсменам, їх сім’ям та всьому суспільству можливість рости, вчитися одне у одного та реалізовувати свій потенціал."

Сергій Комісаренко, Президент СО України,
Академік, Посол України.

 


   "  Ми не говоримо про те, що можемо змінити цілий світ, але для наших спортсменів це  величезна зміна у їхньому світі. Наша бачення полягає у тому, що в світі кожна людина,
незалежно від своїх повноцінних або обмежених можливостей, приймається та  цінується. Це світ, побудований на принципах включення, взаємної поваги, в якому відсутні упереджене ставлення та зневага."

Тімоті Шрайвер, Голова Спеціальної Олімпіади, Центральний офіс, Вашингтон DC