.

5 жовтня пройшов Всеукраїнський турнір з волейболу Спеціальної Олімпіади України (СОУ) у місті Вінниця, який об'єднав 10 команд, представників 4 областей краіни.
Важливо, що наші змагання підтримали органи місцевої влади, депутати, підприємці, а також волонтери Peace Corps Ukraine , котрі навіть взяли участь у показовому матчі і який закінчився перемогою спортсменів Спеціальної Олімпіади. Змагання справді пройшли на високому рівні, що добре висвітлило місцеве телебачення. Організатори робили все можливе, щоб це не було просто рядове змагання, а справжне свято спорту. Перше місце в першому дивізионі зайняла команда СОУ з Донецької області.
2 дивізион : 1 місце завоювла команда з центру "Поділля"
3 дивізион : 1 місце команда СОУ з Шаргороду.
Присутня Народний депутат України Ірина Борзова , фракція "Слуга народу", після змагань відмітила: "Спеціальна Олімпіада України повинна бути підтримана на державному рівні і я буду працювати над цими змінами".
А насамкінець турніру Голова Оргкомітету і Регіональний директор Олеся Самойленко зазначила:"
5 жовтня 2019 р. у Вінниці було проведено Всеукраїнський турнір з волейболу Спеціальної Олімпіади України. Найголовнішими заради кого ми все робимо - чудові учасники змагань, які показали себе мужніми та цілеспрямованими! Велика подяка всім командам учасникам, їх неймовірним тренерам та вболівальникам!
Дякую небайдужим людям за підтримку заходу! Ірина Борзова, я дуже рада нашій співпраці, та дякую за всю роботу задля створення омріяного інклюзивного середовища в нашій країні! Дякую за системну роботу на законодавчому рівні та солодкі подарунки для команд!
Наталя Заболотна, Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА , дякую за те, що вже не один рік маємо змогу проводити заходи Спеціальної Олімпіади України, за підтримку та розуміння!
Наталія Добровольська, Вінницький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за постійну допомогу та підтримку! Без Вас було б дуже складно, адже зокрема і медичний супровід змагань проводиться завдяки Вашій допомозі!
Оксана Яценко, дякую за підтримку Департаменту освіти у всіх організаційних питаннях та Наталія Марченко, що були з нами в цей вихідний день!
Людмила Станіcлавенко, дякую за постійну підтримку та що разом із нами!
Діана Подолянчук, дякую за відкриття турніру неймовірним виконанням танцю чудовою ученицею школи танцю "Шахіна".
Назарій Давидовський, Ваше виконання пісні та початок змагань виконанням гімну України, зарядив позитивом всіх учасників. MiKayla Wolf , дуже вдячна за твою постійну допомогу, а також, що в цей день ціла команда волонтерів з Корпусу Миру були нашими помічниками. Налалія Бикова, дякую за підтримку та працю заради допомоги іншим!
Катерина Поджаренко, дуже вдячна за постійну підтримку та оперативне вирішення питання щодо доставки команди із Запоріжської області від готелю до місця проведення змагань!
Oksana Serovetnik, дякую за те, що знайшла для турніру нових друзів, а саме дякую мережі магазинів "Я господиня" та "Попелюшка", які надали учасникам подарунки у вигляді якісних товарів по догляду за тілом та мережі закладів швидкого харчування «Express Grill» за можливість отримати безкоштовні бургери для переможців з 1го дивізіону та 3го дивізіону.
А після змагань наші гості - команди з інших регіонів мали змогу відвідати Центр сімейного відпочинку "Sky UP", дякую за таку можливість, думаю після такого дозвілля, діти точно захочуть знову повернутися до Вінниці!
Дуже вдячна всім хто допомагав, підтримував, включався у всі
моменти, коли це було потрібно, чудовій команді батьків нашої організації, яким окрема подяка та ..."
https://www.facebook.com/SpecialOlympicsUkraine/posts/2597022957054896?__xts__[0]=68.ARCRijW8GRNRmisjx2xykBN2VxdQTxUJsMRlwslSGpUozboaXoU6l97EzKrsk2iJXrQKDAG9gqTzxoAPVKCDYlhcUKmNyl0QZmk48XYuiSXAyEsaIKph6h3LaflLfmrNJhG_HTKSqcVv9xGSB3eggy0uIMV4Dm-fePIdLOSGtocbzrAN0tV-DBbQ8WcOVEl-oxROKA5swjWRo90h1P2YQO1xLbsJGI_WAECyfJUtIPXUgGytMj9gP68hDLnvFa79zG8rEXsSjWRGvU7NoLjoMZ6YAWFbrIJ1tA4g--vwacEBzVyVoNqw9FWR1J1B797EMS8OUSdgKhK1lU5AvxzQ0pMb79h1ThnKGdAplrwyn0QHAhQ9cg0elA6AjpBZUknaql_eox_0Edri3AyH8_IAo-G3MRdYWC6taZo_kIPY1KLUTvzNdLYOVZ-pzm3QeBYKHueo8K2g5Q8wQoLsCuyHpXYGZeCM20emlzISwmjhXjPaK7uNu0BFDCuGpg&__tn__=-R
Прес-служба СОУ