.

П’ЯТЬ НЕЗАБУТНІХ ДНІВ У СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ «ГАРТ» НА ОЗЕРІ СВІТЯЗЬ, ЩО НА ВОЛИНІ.

З 27 по 31 травня 2019 року 29 учасників Спеціальної Олімпіади України з Волинської та Київської областей перебували на базі практики та відпочинку спортивно-оздоровчого табору «Гарт», розташованому на мальовничих берегах найбільшого в Україні озера Світязь, що на Волині. Табір існує вже понад 40 років і належить Східноєвропейському національному університету імені Лесі Українки.

Протягом п’яти днів учасники заходу поєднували радість відпочинку і заняття спортом, навіть дощик не ставав їм на заваді, вони наполегливо тренувалися, потім завзято грали у волейбол, проводили змагання з атлетики, а 29 травня за підтримки Федерації футболу м. Луцька провели турнір з футболу. Вперше граючи на пляжному полі, спортсмени проявили неабияку наполегливість, здобули практичний досвід гри, показали гарні результати та отримали море позитивних вражень та емоцій.

Відпочинок також вдався на славу. Неповторні поліські краєвиди, де поєднуються водна блакить волинських озер з зеленню хвойних і мішаних лісів, піднімали настрій нашим спортсменам. В останній день перебування у таборі господарі запропонували цікаву екскурсію до Піщанського лісництва, де діти побачили диких пташок і звірів — качок, фазанів, кабанів, хоча дикими їх назвати важко. Звірі і птахи мирно співіснують. Всі вони виглядають вгодованими і зовсім не бояться людей, які приїздять подивитися на них, навпаки, біжать наввипередки, бо знають, що їх пригощатимуть чимось смачненьким. Діти, не приховуючи емоцій, теж погодували звірів і птахів, поспілкувалися з кіньми, на яких почергово їздять усі працівники Піщанського лісництва. А ще лісники пригостили всіх представників СОУ смачною юшкою та солодощами.

Ніби зовсім небагато, лише п’ять днів учасники табору СОУ фізкультурно-спортивної реабілітації були на Волині, але поверталися вони додому сповнені незабутніх вражень. На запитання: «Що крім спортивних тренувань і змагань запам’яталося їм найбільше?» Діти хором відповідали: «Красива природа, смачна їжа, цікава екскурсія і тепле дружнє спілкування». Керівництво СОУ висловлює свою щиру подяку директору СОУ у Волинській обл. Катерині Свіщевій, ректорові Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки
Ігорю Ярославовичу Коцану, а найбільше керівництву Волинської облдержадміністрації і всім тим небайдужим, які допомогли організувати і провести п’ять незабутніх днів спорту і відпочинку на Волині. Об’єднавшись разом ми здатні зробити життя наших спортсменів здоровим, щасливим і змістовним!

 

Прес-служба СОУ