Відбулось засідання Ради СОУ

засідання Ради СОУ

26 червня 2014 року в Інституті біохімії НАНУ відбулося засідання Ради ВГОІ “Спеціальна Олімпіада України”.

У Луганську загинула тренер СОУ Вікторія Синєгубова

71629765

Спеціальна Олімпіада України скорботно повідомляє про трагічну загибель в Луганську тренера національної команди СО України з бадмінтону, президента Київської міської спортивної федерації бадмінтону інвалідів Вікторії Синєгубової.

СОУ і МОНУ уклали Договір про співпрацю

90

29 липня 2014 р Спеціальна Олімпіада України вдруге уклала з Міністерством освіти і науки України договір про співробітництво, задля надання можливості дітям і молоді з вадами розумового розвитку покращувати свій стан здоров’я, підвищувати рівень фізичного розвитку та займатись спортом.

Участь команди Спеціальної Олімпіади України у міжнародних змагання з плавання на відкритій воді

IMG_1229 (1)

13-15.06.2014 р. команда Спеціальної Олімпіади України з плавання брала участь у міжнародних змагання з плавання на відкритій воді (Special Olympics European Open Water Swimming tournament) в Голландії. У змагання крім України взяли участь спортсмени з Нідерландів, Польщі, Ізраїлю, Латвії, Великої Британії, Італії. 

Заходи Європейського футбольного тижня Спеціальної Олімпіади Європи/Євразії

7

В цьому році, з метою створення кращих можливостей для залучення футболістів-інвалідів з відхиленнями у розумовому розвитку до заходів Європейського футбольного тижня Спеціальної Олімпіади Європи/Євразії, що проводиться при підтримці УЄФА, Спеціальна Олімпіада України спільно з  Федерацією футболу України і Міністерством освіти і науки України провели 42 місцеві футбольні турніри в 12 областях України за участю двох тисяч футболістів Спеціальної Олімпіади, Відкритий Регіональний турнір за програмою «Об’єднаний футбол» у м. Вінниця на стадіоні Центрального парку ім. Горького для 8 команд Спеціальної Олімпіади, Відкритий регіональний турнір Спеціальної Олімпіади України з футболу серед спортсменів-інвалідів для 9 юнацьких команд та 2 дівочих (90 учасників) на фізкультурно-спортивному комплексі „Інваспорт” м. Херсон.

Турнір з футболу присвячений дню масового футболу УЄФА

20

20 травня 2014 р. в столиці України об 11.00 на стадіоні Святошинської спеціальної школи-інтернату врамках Європейського футбольного тижня Спеціальної Олімпіади Європи/Євразіїв Україні, Спеціальна Олімпіада України провела турнір з футболу присвячений дню масового футболу УЄФА за проектом Unify для 4 команд. Турнір прийшли підтримати представники ЮНІСЕФ та управління освіти. Коженучасник від СО Україниі ЮНІСЕФ отримав пам’ятні подарунки.

Фінал Європейського футбольного тижня Спеціальної Олімпіади 2014 в Україні

8

Фінал Європейського футбольного тижня-Національний турнір Спеціальної Олімпіади України за программою «Об’єднаного футболу», за напруженістю і прагненням до перемоги, нічим не поступався фіналу Кубку України з футболу сезону 2013/2014 рр, котрий відбувався також в цей день. Тільки весняна злива вгамувала пристрасті першого дня нашого Національного турніру в Житомирі 15-16 травня, що зібрав понад сто учасників з Полтавської, Черкаської, Харківської, Миколаївської, Запорізької та Житомирської областей, яким допомагали студенти-волонтери Житомирського агротехнічного коледжу.

Відкритий регіональний турнір Спеціальної Олімпіади України з футболу

5

Херсонський обласний осередок Спеціальної Олімпіади України разом з Херсонським регіональним центром «Інваспорт» при підтримці Херсонської обласної федерації футболу 6 травня 2014 року на фізкультурно-спортивному комплексі „Інваспорт” провів Відкритий регіональний турнір Спеціальної Олімпіади України з футболу серед спортсменів-інвалідів. В змаганнях взяли участь 9 юнацьких команд та 2 дівочих (90 учасників) з Херсонської та сусідніх областей.

Футбольний матч між командами СО України та відомою туристичною фірмою “ANEX TOUR”

2

29 квітня 2014 р. в м. Київ. рамках проекту Спеціальної Олімпіади Unify, відбувся дружній футбольний матч між командами Кмитівської спеціальної школи-інтернату та відомою туристичною фірмою “ANEX TOUR”. А для дівчачої команди СО України було проведено майстер клас з фітнесу. Після завершеня дійста для всіх учасників був організований пікнік. Кожен спортсмен отримав памятний подарунок, і, головне , незбутні враження від такого спілкування та бажання ще більше тренуватись та змагатись не тільки з іншими командами Спеціальної Олімпіади .

Континентальний турнір з флорболу Спеціальної Олімпіади

1010701_250678381790325_6743904785379631213_n

Найбільший континентальний турнір з флорболу Спеціальної Олімпіади для команд з 16 країн відбувся 24-27 квітня 2014 р в Ліхтенштейні і Австрії. Команда СО України вперше виступила на міжнародних змаганнях з флорболу, але завдяки ретельній підготовці і наполегливості зуміла вибороти золоті медалі. Сподіваємось, що цей результат надасть більше можливостей популяризувати флорбол в Україні уже не тільки в окремих областях.