Наша історія

Офіційно Спеціальна Олімпіада України була заснована у березні 2002 року, хоча українські спортсмени з відхиленями у розумовому розвитку брали участь у міжнародних змаганнях Спеціальної Олімпіади та у всіх Всесвітніх Іграх починаючи з 1995 року.

Сьогодні ми є всеукраїнською організацією до якої залучено 19 тис. спортсменів у більшості областей України. Тим не менш, ця кількість є лише невеликою частиною 1 мільйону людей з відхиленями у розумового розвитку, що живуть в Україні. Більшість з них ізольована від суспільства, вони стикаються з дискримінацією і не мають доступу до багатьох соціальних установ.

Ви рідко побачите людей з відхиленями у розумового розвитку у більшості публічних місць в Україні. В результаті, більшість з них протягом всього життя не мають можливості розвинути свої здібності та реалізувати свій потенціал. Через спорт Спеціальна Олімпіада України дає людям з відхиленями у розумового розвитку довгострокові можливості для розвитку їх здібностей, покращення стану здоров’я та подолання життєвих перешкод.

newSOU