Всесвітні Зимові Ігри Спеціальної Олімпіади в Австрії 2017

14-25 березня 2017  Грац | Рамзау | Шладмінг

 

Делегація Спеціальної Олімпіади України (СОУ)

http://www.austria2017.org/en/athletes_by_nation?nation=ukr

 

Офіційний спонсор СОУ

Страхова компанія «УНІКА»

Партнери Національної збірної команди  СОУ

Федерація лижного спорту України

та «Фішер-Тиса»

Медіа партнер Асоціація спортивних журналістів України

 

Лижні гонки

Житомир

рпм

Катя Кудрявцева       

Народилася 2 квітня 1980 р. з синдромом Дауна. Спортсмен-лідер і помічник тренера. Впродовж 8 рокив була членом Ради СОУ. Почала займатись за програмою  Спеціальної  Олімпіади з 2000 року. З тих пір її  постійними  тренуваннями  є легка атлетика та лижні гонки  взимку.

Катя була учасницею Всесвітніх  Літніх та Зимових Ігор  Спеціальної  Олімпіади в  Анкориджі (США) 2001, Дубліні (Ірландія) 2003, Нагано (Японія) 2005, Бойсе (СЩА) 2009.

В  2003  році  Катя  по  версії  Житомирської  обласної  газети «Ріа-тиждень» стала  спортсменкою  року.

В  своїй  громадській  організації «Сімейний   клуб  Спеціальної  Олімпіади» Катя  є  волонтером, допомагає  іншим  дітям.

 

Львів

мммммммм

Оксана Угрин         

Народилася 03.06.1992.р. з синдромом Дауна. Займається плаванням та лижними гонками. Учасниця Європейських Ігор Спеціальної  Олімпіади 2014 року в Бельгії. Відкрита, життєрадісна , енергійна дівчина, дивлячись на яку розумієш, що cиндром Дауна для неї це не зайва, а додаткова хромосома.

ииииииииииии

Роман Солтис       

Народився 01.12.1988 р. з синдромом Дауна. Спортсмен-лідер Спеціальної  Олімпіади України. Учасник 4 –ьох останніх Всесвітніх Ігор Спеціальної  Олімпіади. Один з найбільш титулованих спортсменів СОУ. Капітан команди СОУ з лижних гонок. Займається легкою атлетикою та лижними гонками.

 тттттттттт

Юрій Лінниця      

Народився 22.09.1999. Молодий перспективний спортсмен Спеціальної  Олімпіади України, виховується в багатодітній родині. Навчається в НРЦ «Довіра». Крім лижних гонок захоплюється легкою атлетикою і футболом. Вперше братиме участь у Всесвітніх іграх і мріє завоювати медаль.

 

Тренер: Байцар Юрій

 

Гірськолижний спорт

 

Київ

ттттттттттттттттт

Степан Синюков     

Народився 27.05.1980 р. з синдромом Дауна. Спортсмен-лідер Спеціальної  Олімпіади України. Є членом Ради СОУ. Почав займатись за програмою  Спеціальної  Олімпіади з 1998 року з бадмінтону, гірськолижного спорту, плавання. Учасник 4 –ьох останніх Всесвітніх Ігор  Спеціальної  Олімпіади. З 2010 р. працює на протезному заводі взуттєвиком, захоплюється фотографуванням та музикою. Поставив собі за мету завоювати на Всесвітніх іграх СО в Австрії золоту медаль.

 

ььььььььььььььььььь

Володимир Ярчук     

Народився 26.07.1977 р. Спортсмен-лідер Спеціальної  Олімпіади України. З 1998  року постійно займається бадмінтоном і  гірськолижним спортом. Учасник 5 –ьох останніх Всесвітніх Ігор  Спеціальної  Олімпіади. Капітан команди СОУ з гірськолижного спорту. Вова захоплюється фотографуванням, туризмом, гарно співає.

 

Тренер: Гревизирський Валерій

 

 

Всі спортсмени Спеціальної  Олімпіади України наполегливо тренуються долаючи біль і труднощі, щоб прапор України майорів поруч з прапорами майже двох сотень прапорів держав світу.

 

За відсутності допомоги держави, просимо Вас підтримати обрану вами команду з виду спорту в складі делегації СОУ і переказати на рахунок Спеціальної Олімпіади посильну для Вас суму на квитки та екіпірування, щоб весь світ побачив: Україна не тільки воює, її суспільство здатне до реальної підтримки і гуманного ставлення до тих, кого обійшла доля.

 

Реквізити ВГОІ «Спеціальна Олімпіада України»:

Код-26194102

Поточний рахунок в гривнях-                                                                                   № 26003300103696   в ТВБВ №10026/0122 філії Головного управління по м.Києву та Київській області АТ «Ощадбанк»  МФО 322669

Вболіваємо за наших спортсменів та бажаємо їм перемог!