ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Головним принципом Спеціальної Олімпіади України

є те, що люди з відхиленнями у розумовому розвитку є членами нашого суспільства, які заслуговують на взаєморозуміння, повагу та визнання. Ми віримо, що люди відхиленями у розумовому розвитку здатні займатися спортом, отримувати від цього користь та досягати значних результатів. Спеціальна Олімпіада України складається з фахівців та волонтерів, які розділяють та поширюють філософію СО.

Спеціальна Олімпіада

надає можливості для занять фізичною культурою і спортом людям з відхиленнями у розумовому розвитку. Ми приймаємо людей з відхиленнями у  розумовому розвитку з будь-яким рівнем здібностей. Участь у Спеціальній Олімпіаді є безкоштовною.

Заняття спортом

Ми надаємо можливості для занять з різних видах спорту, кількість яких постійно зростає. Наразі ми розвиваємо 15 видів спорту. Так, як ми дбаємо про те, щоб наші спортсмени постійно отримували користь від залучення до Спеціальної Олімпіади, то організовуемо тренування протягом всього року.  Наші спортсмени можуть займатися фізичною культурою і спортом все своє життя.

Змагання та події

Наші тренування та змагання, є основною частиною нашої роботи. Вони проходять на чотирьох рівнях: місцевому, регіональному, національному та міжнародному. Саме під час змагань спортсмени мають можливість продемонструвати свої вміння та навички, стати більш впевненими у своїх силах, позмагатися у різних видах спорту та, що дуже важливо, поспілкуватися з багатьма цікавими людьми. Наші змагання також дають шанс спортсменам представляти своє село, місто, регіон чи країну на змаганнях найвищого рівня.

Спеціальна Олімпіада не є Паралімпійським рухом

- це дві окремі організації, обидві визнані Міжнародним Олімпійським Комітетом (МОК). Мета Спеціальної Олімпіади – залучати якомога більше людей з відхиленнями у розумовому розвитку з різним рівнем здібностей до занять спортом. Паралімпійський рух є спортом високих досягнень та надає можливості для занять спортом людям з різними відхиленнями, проте лише з найвищим рівнем здібностей.

 

logo_transparent (1)