Спеціальна Олімпіада України
Shadow

24-25 вересня 2021 р. у Вінниці відбудуться Всеукраїнські змагання з футболу 7Х7

З 23 по 30 вересня 2021 року по континенту прокотиться 21-й ЄТФ – основна футбольна подія року у календарі Спеціальної Олімпіади.

Європейський тиждень футболу – спільний проект Спеціальної Олімпіади та УЄФА, покликаний створити можливості для залучення до гри у футбол якомога більше дітей і молоді з та без розумових відхилень, допомогти їм соціально адаптуватися, зрозуміти свою рівність і гідність, а членам суспільства – відчути свою відповідальність перед людьми з обмеженими можливостями.

Особливістю цього ЄТФ є те, що його проведення співпадає з проведенням Європейського тижня спорту.
Спеціальна Олімпіада України (СОУ) завжди активно долучається до цієї події.

Цьогоріч, незважаючи на карантинні обмеження, плануємо 24-25 вересня у Вінниці в спортзалі КЗ ВОКДЮСШ футбольні баталії для 10 команд дівчат і хлопців з 8 областей країни, футболістів старше 9 років.

Залучення до гри у футбол дітей до 12-річного віку є ключовим напрямком СОУ, бо саме ця вікова група є місточком між Програмою молодих спортсменів (the Young Athletes Programme) та регулярними Спеціальними олімпійськими програмами з футболу (Special Olympics Unified Football programming) для дорослих віком від 12 років і старше.

Регламент змагань