Спеціальна Олімпіада України
Shadow

29 квітня прогресивне людство відзначає Міжнародний день танцю

У цей день спортсмени та прихильники Спеціальної Олімпіади збираються разом у соціальних мережах, щоб поділитися своїми найкращими танцями та показати всім, що вони сильні, мотивовані і пов’язані один з одним більше, ніж будь-коли!

Хоча ми не можемо бути разом, ми можемо лишатися на зв’язку і залишатися в хорошій спортивній формі! Кожен може взяти участь у #InternationalDanceDay, приєднавшись до спортсменів Спеціальної Олімпіади в соціальних мережах! Викладіть відео, як ви танцюєте під свою улюблену музику, тим самим демонструючи підтримку спортсменам Спеціальної Олімпіади!

спортивные танцы СОУ

Спеціальна Олімпіада створить світовий танцювальний зв’язку, запросивши спортсменів Спеціальної Олімпіади та їх друзів зібратися в соціальних мережах через свою соціальну платформу, розмістивши відео, на яких вони танцюють, і заохочуючи всіх бути активними і здоровими.

Хочете долучитися до розваг у соціальних мережах цього дня #InternationalDanceDay?

Як це зробити? Ось як:

  • запишіть 15–30-секундне відео, на якому ви танцюєте під свою улюблену музику;
  • запросіть родичів і друзів приєднатися до вас;
  • поділіться відео на своїй улюбленій платформі соціальних мереж 29 квітня;
  • позначте @Special Olympics і використовуйте #InternationalDanceDay та #InclusiveHealth
  • позначте своїх друзів і киньте їм заклик святкувати #InternationalDanceDay, поділившись власним танцювальним відео!

Можна використовувати у повідомленні такі меседжі:

  • сьогодні я радий підтримати спортсменів @Special Olympics у всьому світі, які відзначають #InternationalDanceDay вдома! # InclusiveHealth
  • з нагоди #InternationalDanceDay ми раді приєднатися до спортсменів @Special Olympics і танцювати під наші улюблені пісні! #InclusiveHealth

Крім того Спеціальна Олімпіада України (СОУ) оголошує конкурс на кращий танець українських танцівників і танцівниць СОУ. Переможця або пару переможців чекатиме приз!

Сподіваємось, що ви приєднаєтесь до нас у Міжнародний день танцю – дня розваг, фітнесу та спілкування!