Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Президент СОУ Сергій Комісаренко – лауреат Global Golisano Leadership Award 2022

Під час 77-ої Сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку Спеціальна Олімпіада та Фонд Голісано відзначили десятиріччя глобальних досягнень у галузі охорони здоров’я, які допомогли створити більш інклюзивний світ для людей з відхиленнями розумового розвитку (ВРР).

Ця подія стала гучним закликом до більшої підтримки людей з ВРР з боку урядів, філантропів і приватного сектору. На заході відбулася церемонія “Global Golisano Health Leadership Awards”, під час якої були відзначені лідери охорони здоров’я, які роблять значний внесок у забезпечення рівного доступу до здоров’я, фітнесу та здоров’я для людей з ВРР. Це найвища нагорода Спеціальної Олімпіади для партнерів у сфері охорони здоров’я.

Нагороди були вручені семи лідерам у сфері охорони здоров’я, серед яких Президент Спеціальної Олімпіади України Сергій Комісаренко.

Вітаємо Сергія Васильовича з визначною нагородою, що засвідчує світове визнання та значні досягнення у формуванні інклюзивного світу для людей з відхиленнями розумового розвитку Спеціальною Олімпіадою України.

Публікуємо повне відео церемонії.

Тайм-код виступу Сергія Комісаренка – 00:58:25