Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Регіональний день МАТР у Кіровоградській області

Регіональний день рухової активності МАТР у Кіровоградській області

16 червня у місті Знамʼянка Спеціальна Олімпіада України провела фізкультурно-реабілітаційний захід за програмою MATP (Motor Activity Training Program) на базі Знам’янського дитячого будинку-інтернату ІІ-ІІІ-ІV профілю.

28 дітей вперше долучилися до МАТР і змогли отримати відчуття радості та задоволення від виконання цікавих вправ і спілкування зі своїми друзями і вихователями. Дякуємо директорці закладу Наталії Олефіровій за гостинність і чуйність до своїх підопічних. Окрема вдячність фахівціям з лікувальної фізкультури Кладницькій Ірині  та Степанюк Світлані, які здійснювали організаційний супровід заходу, влаштували теплий прийом Спеціальній Олімпіаді, провели руханку для всіх бажаючих та взяли безпосередню участь в організації свята.

Програма МАТР – це програма спеціально організованої рухової активності, яка розроблена спеціально для дітей та дорослих, які в міру своїх індивідуальних можливостей неспроможні повноцінно брати участь у спортивних змаганнях за стандартизованими правилами. Враховуючи різноманітність та варіативність програми є реалізація є можливою практично для всіх. То ж дякумо колективу Знамянського дитячого будинку-інтернату та сподіваємось на подальші цікаві та корисні активності.

Родина Спеціальної Олімпіади України росте, зростаймо разом.