Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Робота СОУ під час війни

Шостий тиждень в Україні війна. Жорстока і жахлива, з порушенням міжнародних норм і невинними жертвами серед мирного населення. За даними ООН 6,5 мільйонів осіб змушені були лишити свої домівки і шукати прихисток у безпечних областях нашої країни та за кордоном. Незважаючи на всі жахіття військової агресії “братнього” сусіда, Спеціальна Олімпіада України відновлює свою роботу по захисту інтересів людей з відхиленнями у розумовому розвитку і продовжує працювати з партнерськими національними програмами СОЄЄ.
 
Упродовж березня у відносно спокійних регіонах спортсмени СОУ тренувались, підтримували свою фізичну форму, зміцнювали дух і тіло. Волинський підрозділ СОУ, очолюваний Катериною Свіщевою навіть зміг організувати футбольний турнір, в якому взяли участь спортсмени СОУ, жіночого футбольного клубу «Легіон» і команда студентів факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Волинського національного університету імені Лесі України.
 
 
Активно долучаються наші спортсмени й до волонтерської діяльності, зокрема плетуть маскувальні сітки, допомагають у шпиталі, розносять продуктові набори людям похилого віку.
 
Хочеться подякувати нашим колегам зі Спеціальних Олімпіад Естонії, Чехії, Грузії, Польщі, Словаччини, які відразу простягнули руку допомоги нашим спортсменам. Ваша підтримка дуже багато значить для кожного з нас!
 
 
Спеціальна Олімпіада України за умови безпечних умов, планує у квітні-травні провести змагання з футболу, легкої атлетики й настільного тенісу. Адже, незважаючи на страшні українські реалії, необхідно, за можливістю, заохочувати людей займатися звичними корисними речами, піклуватися про своє здоров’я, допомагати й підтримувати рідних людей.