Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Свято футболу на Волині!

27–28 вересня затишне місто Луцьк стало епіцентром Всеукраїнських змагань з футболу Спеціальної Олімпіади України. У турнірі взяли часть 15 команд, 10 чоловічих і 5 жіночих (за програмою Об’єднаний футбол) з 8 регіонів України.

Справжньою окрасою турніру стала вражаюча церемонія відкриття: супровід військових, артистичні виступи спортсменів СОУ, пам’ятні призи й відзнаки. Змагання відбулися в спорткомплексі Волинського національного університету імені Лесі Українки.
Дуже емоційними вийшли змагання серед команд дівчат. У підсумку золоті медалі дістались господаркам – команді «Волинські патріотки»; срібні нагороди виграла команда Кмитівської спеціальної школи-інтернату з Житомирської області; бронза у «Сміливих дівчат» зі Сміли, Черкаської області.
Чоловічі команди 27 вересня відіграли попередні матчі, за підсумками яких команди поділили у два дивізіони. За підсумками відчайдушних і напружених матчів розподіл переможців серед чоловічих команд розподлився наступним чином:

Дивізіон «А».
1 місце – Донецька обл.;
2 – «Стрижавка» з Вінницької обл.;
3. «Терен» з Тернополя;
4 місце – Тетерівський інтернат з Житомирської обл.
6 місце – Вінниця-Кольпінг.

«Дякую кожному за організацію цього грандіозного свята футболу! Неймовірні емоції, – поділився враженнями Викнавчий директор СОУ Андрій Підварко. – Усі учасники отримали пам”ятні відзнаки, незалежно від підсумкового результату. Попри війну, СОУ постійно проводить всеукраїнські змагання, намагаючи долучити до них представників максимальної кількості регіонів. У Луцьку було 150 спорстемнів з 8 регіонів України. Цей турнір став найчисленішим футбольним змаганням цього року».

«Неймовірний футбольний турнір Спеціальної Олімпіади України в сонячному і гостинному Луцьку для неймовірних і найкращих спортсменів СОУ. Безмежно вдячний організаторам, тренерам, волонтерам, батькам і спортсменам, які зібрались на справжньому святі спорту, незважаючи на всі проблеми у нашій державі. Щирі емоції, спортивні баталії, радість від перемог та насичена програма – все це безмежно мотивує до подальших звитяг і нових викликів» – зазначив директор спортивних програм СОУ Євген Гончаренко.