Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Табір Healthy Relationships «Життєві навички. Давай, грай!»

30 серпня 2021 року, відбулося відкриття тижневого табору на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» в Києві для дівчаток Healthy Relationships-«Життєві навички. Давай, грай!»

 
Проєкт є продовженням дворічного проєкту «Давай, грай!», організованого UNFPA (Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні), Спеціальною Олімпіадою України і Shakhtar Social. У програмі роботи табору інтерактивні корекційні розвиткові заняття для дівчат з відхиленнями у розумовому розвитку.
 
Мета заходу: сприяти особистісному становленню дівчат-підлітків с інвалідністю внаслідок ПІР через неформальну освіту та інтерактивні корекційні розвиткові методи роботи; формувати комунікативні навички, готовність до життя і діяльності у соціальному оточенні, а також професійні інтереси, враховуючи індивідуальні особливості учасниць.
 
Після ознайомлення з територією та правилами табору, Наталія Левчук з UNFPA провела два заняття «Галерея Сонця» і «Сходинки настрою», а виконавчий директор Спеціальної Олімпіади України Андрій Підварко провів заняття «Здорове життя: правила, вміння і навички».