Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Табір «Життєві навички. Давай, грай!» в Артеку

З 30 серпня по 5 вересня 2021 р. в Міжнародному дитячому центрі «Артек» в Києві, проходив табір «Життєві навички. Давай, грай!». Це були інтерактивні корекційні розвиткові заняття для дівчат-підлітків з інвалідністю набутою внаслідок відхилень у розумовому розвитку та їхніх батьків.

Організаторами заходу виступили UNFPA-Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, Спеціальна Олімпіада України, благодійне товариство «Шахтар Соціал».
 
Упродовж тижня через неформальну освіту та корекційні розвиткові методи роботи 13 дівчат формували комунікативні навички, готувались до життя і діяльності у соціальному оточенні. Усе це відбувалось, враховуючи індивідуальні особливості учасниць. Психологи UNFPA провели 12 цікавих своїх інтерактивних занять. Фахівці Спеціальної Олімпіади України провели заняття направлені на охорону здоровя і здорових стосунків: «Моє здорове життя: правила, вміння і навички», «Медіа-Школа Спеціальної Олімпіади України. Відчуй себе у медіа-сфері!», «Здорові спортсмени і спортсменки. Програма Спеціальної Олімпіади України», «Програма СОУ «Здорові спортсмени». Обстеження і рекомендації для учасниць». Прекрасно доповнили це захоплюючі спільні навчальні тренування наших дівчаток з юними футболістами “Давай, грай”, якими опікується Шахтар Соціал.
 
 
«Такі проєкти вкрай необхідні для дівчат і хлопців з інтелектуальними відхиленнями, – переконана мама однієї з учасниць Тетяна. – Вони сприяють особистісному становленню учасниць проєкту, надають їм можливість не просто спілкуватися, а й дружити. Сповідаюсь, що це перший, але не останній подібний ваш захід. Ми з радістю і надалі братимемо участь у подіях Фонду ООН, Спеціальної Олімпіади України і Шахтар Соціал, які формують здорові стосунки в суспільстві».