![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_13-43-301-800x478.jpg)
Відтепер штат Спеціальної Олімпіади України буде ще більш мобільним, ще ефективніше зможе допомагати регіонам, швидше доїжджати до віддалених куточків України, аби взяти участь в організації й проведенні різноманітних спортивних і освітніх заходів. Це стало можливим завдяки Підприємству з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна».
Спеціальна Олімпіада України отримала автомобіль TOYOTA PROACE VERSO. Ця знакова подія співпала з Європейським Тижнем Футболу Спеціальних олімпіад в Україні, коли кожен регіон проводить змагання в усіх куточках країни і нам скрізь хочеться встигнути. І зараз нам це під силу!
Дякуємо ПІІ «Тойота-Україна» за підтримку Спеціальної Олімпіади України.
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_13-43-31-450x600.jpg)