![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/badmix-800x368.jpg)
Анна Сапон і Степан Синюков здобувають золоту медаль у міксті на Всесвітніх іграх у Берліні.
За результатами дивізіональних змагань кияни Анна Сапон і Степан Синюков опинились у змагальній групі разом з представниками Фіджи, Естонії і Франції. Результатом запеклих та видовищних ігор, де кожна команда зустрічалась з опонентами групи, стала перемога збірної України та здобуття золотої медалі у міксті.
Наші бадмінтоністи обіграли гравців з Естонії та Франції, але поступились бадмінтоністам Фіджи. Цього вистачило, щоб посісти перше місце у дивізіоні і здобути золоті нагороди.
Вітаємо досвідчених спортсменів і їх перспективного тренера – Антона Лунгора, для якого ці змагання є дебютом на Всесвітніх іграх Special Olympics.
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/lungor-1-800x368.jpg)