Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Відкриті Регіональні ігри в Одесі

4 січня 2023 року Спеціальна Олімпіада України (СОУ) провела в Одесі Відкриті Регіональні ігри.

У новорічні святкові дні в в спортивному залі виробничого структурного підрозділу «Фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» — Одеса» філії «Центру оздоровлення та відпочинку» Акціонерного товариства «Укрзалізниця» відбулись спортивні змагання та активності з бочче, баскетболу і легкої атлетики.

Ігри зібрали 52 учасників з Одеської, Херсонської та Донецької областей. Більшість спортсменів — це вимушені переселенці, які нині тимчасово проживають в Одеській області. 

На жпль, повітряна тривога і загроза ракетного обстрілу не дали змоги реалізувати всі плани і провести баскетбольний турнір. Проте досвідчені тренери і організатори мали План «Б» і замінили змагання на турнір з кидків м’яча  у баскетбольний кошик. Наші спортсмени намагалися показати свої вміння якнайкраще. А на церемонії закриття Ігор кожен спортсмен отримав рюкзак з подарунками від Спеціальної Олімпіади Румунії і Спеціальної Олімпіади Нью Джерсі. Ігри відбулися завдяки підтримці компанії Кока -Кола. Особлива подяка директору Херсонського обласного підрозділу СОУ Руслану Малашенку за безпосередню організацію та проведення змагань.