Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Фінальна зустріч Медіашколи Спеціальної Олімпіади України: шлях до успіху

27 листопада 2021 року 25 учасників і учасниць з різних областей України зустрілись у Києві для участі у підсумковому форумі «Медіашкола Спеціальної Олімпіади України: шлях до успіху».

Цей проєкт реалізований за підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю. Захід був приурочений Європейському Тижню Баскетболу 2021 в Україні.

Щотижня 16 дівчат і хлопців отримували нові знання у роботі з соціальними медіа і соціальними мережами (Facebook, Instagram, TikTok). Хлопці та дівчата з різних куточків нашої держави навчалися створювати і вести власний Youtube канал.

На фінальну зустріч завітала представниця Фонду й Міністерства соціальної політики України Ольга Журавель. Спеціальною гостею заходу стала керівник Ценру розвитку «Шахіна» Діана Подолянчук з Вінниці.

Вона розповіла про новий перспективний вид спорту СОУ – Dance sport. Її яскравий виступ настільки вразив учасників Медіашколи, що багато хто з них уже захотіли  долучитися до чарівного світу танцю.

 

Спікерами й спікерками заходу стали:

 Анастасія Волобуєва, кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка Навчально-наукового інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, керівниця з комунікацій СОУ, генеральна секретар Асоціації спортивних журналістів України, керівниця цього проєкту;

Андрій Підварко, виконавчий директор СОУ, керівник проєкту розказав про «Проблеми інвалідності внаслідок відхилень у розумовому розвитку» та поділився про «Досягнення та перспективи Спеціальної Олімпіади України»;

Євген Гончаренко, доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, декан тренерського факультету Національного університету фізичного виховання і спорту України, директор спортивних програм СОУ, який представив програму «Здорові спортсмени» і зазначив про проведення «Європейського тижня баскетболу в Україні»;

Володимир Жалко-Титаренко, менеджер СОУ  доповів про «Інклюзивні програми Спеціальної Олімпіади України з тенісу».

Як зазначали під час зустрічі учасники Медіашколи: «Побільше б таких проєктів!». Проєктів, зустріч на які чекаєш щопонеділка і потім упродовж тижня намагаєшся виконувати домашні завдання, аби всі могли їх побачити.