Спеціальна Олімпіада України
Shadow

У Вінниці спортсмени СОУ взяли участь у “Health Promotion” та “ФАНфітнес”

Вінницькі спортсмени Спеціальної Олімпіади України взяли участь у програмі “Здорові спортсмени”. Це комплексна програма, метою якої є оздоровлення дітей та дорослих. Програма має декілька напрямів, серед яких  “ФАНфітнес” та “Health promotion”.
 
 
Обстеження за зазначеними напрямами були спрямовані на підвищення обізнаності дітей та дорослих з відхиленнями розумового розвитку щодо правил гігієни, раціонального харчування, рухової активності тощо. Також під час проведення обстеження спортсменів СОУ всі учасники отримали індивідуальні рекомендації щодо занять спортом, фізичною культурою.
 
 
Захід відбувся за підтримки Golisano Foundation.
 
Експертами, які проводили огляди та надавали відповідні консультації були Когут Ірина Олександрівна – професор, доктор наук з фізичного виховання і спорту, директор Науково-дослідного інституту Національного університету фізичного виховання і спорту України, працівники НДІ НУФВСУ к.фіз.вих Маринич Вікторія Леонідівна, Вербовець Ніна Федорівна, директор спортивних програм СОУ, декан тренерського факультету НУФВСУ Гончаренко Євген Володимирович, студенти-волонтери НУФВСУ.
 
 
Дякуємо за чудову організацію заходу директору СОУ у ВІнницькій області Олесі Самойленко та координатору СОУ у Вінницькій області Леоніду Зінківському.