Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Успіхи у Польщі!

Врожайними для спортсменів Спеціальної Олімпіади України СОУ стали XII Національні літні ігри Спеціальної Олімпіади Польщі, які 4–7 липня пройшли у місті Кельце.

Ми взяли участь у змаганнях з легкої атлетики і завоювали 13 медалей (9 – золотих, 2 – срібла, 2 – бронзи). Нашу країну, спеціального гостя Ігор, представляли п’ять спортсменів із Тернопільської і Миколаївської областей під керівництвом тренерів Анатолія Ковтуна і Віктора Ворка. Перебуваючи в Польщі, спортсмени СОУ, які зараз як ніколи потребують підтримки, змогли і позмагатися, і долучитися до культурно-освітньої програми, і поспілкуватися з однолітками. Вони відвідали концерти, пограли в боулінг та познайомились з історією давнього міста.
У підсумку змагань наші юні спортсмени виграли 13 медалей різного ґатунку:
9 золотих
Єлизавета Ільєнко (Тернопіль) – стрибки в довжину (4 м 27 см), стрибки у висоту (1 м 45 см);
Мар`ян Репета (Тернопіль) – стрибки в довжину (4 м 55 см); Василь Добридний (Миколаїв) – стрибки в довжину у своєму дивізіоні (4 м 41 см); Руслан Хрустальов (Миколаїв) – штовхання ядра; Єлизавета Ільєнко, Руслан Хрустальов, Василь Добридний, Мар`ян Репета – естафетний біг 4х100 метрів.

2 срібла
Мар`ян Репета (Тернопіль) – стрибки у висоту (1 м 35 см); Руслан Хрустальов (Миколаїв) – біг 200 м.
2 бронзи
Андрій Мельник (Тернопіль) – біг 1500 м, біг на 3000 м. 


Спеціальна Олімпіада України (СОУ) щиро дякує за особисту всебічну підтримку Miroslaw Krogulec Senior Director, Sports & Organisational Development і SO Poland National Director Ms. Joanna Styczen-Lasocka.