Спеціальна Олімпіада України
Shadow

20 грудня 2020 р. СОУ у рамках кампанії «Здорові громади» провела у Вінниці семінар для медичних працівників.

Це стало можливим завдяки грантовій програмі від Фундації Голісано, за що СОУ особливо їй вдячна. Основними темами зустрічі стали різні напрями програми ” Здорові спортсмени”: здорова стопа, здоровий зір, Фанфітнес, особлива посмішка, сильний розум, здоровий слух.

Серед 13 учасників семінару були фахівці в галузі спортивної медицини, як державних так і приватних установ. Це лікарі ортопеди-травматологи, лікарі ЛФК, неврологи, ерготерапевт і лор, які представляли Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер, ДРУЦК ”Промінь”, ЦВХ ”Аксіс”, Науково-дослідний інститут реабілітації осіб з інвалідністю ВНМУ ім. Пирогова.  

Голова осередку СОУ у Вінницькій області Олеся Самойленко зазначила, що «Велика кількість бажаючих лікарів не змогла бути присутньою на семінарі, адже він проводився з дотриманням карантинних обмежень. Дуже важливо, що лікарі після прослуханого матеріалу ставили багато запитань та обговорювали можливість проведення обстежень для спортсменів Спеціальної Олімпіади».

Переконані, що такі семінари допоможуть медичним працівникам надавати якісні послуги людям з відхиленнями у розумовому розвитку у Вінницькій області. Це ще актуальніше зараз, коли, через пандемію, такі люди потребують ще більшої професійної уваги.”

Залишити відповідь