Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Національний турнір з легкої атлетики СОУ – 2020

Перші цьогорічні Національні легкоатлетичні старти Спеціальної Олімпіади України!

5–7 вересня у Лазурному (Херсонська обл.) пройшов Національний турнір з легкої атлетики Спеціальної Олімпіади України (СОУ). Ці змагання стали першими всеукраїнськими для СОУ під час карантину і відбулися з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм, запроваджених у країні.

Турнір зібрав 53 учасники з 6 областей і відбувся на найкращому легкоатлетичному стадіоні області. Таким чином, спортсмени СОУ мали всі умови для демонстрації своїх найкращих легкоатлетичних результатів і разом з цим СОУ надала можливість відпочити їм на березі Чорного моря.

На церемонії відкриття спортсменів привітали Bиконавчий директор СОУ Андрій Підварко, директор департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації Михайло Линецький, директор спортивних програм СОУ, декан тренерського факультету Національного університету фізичного виховання і спорту України Євген Гончаренко, перший віце-президент федерації легкої атлетики Херсонської області Микола Рибак, директор СОУ в Херсонській обл., директор ДЮСШ для інвалідів Херсонської області Руслан Малашенко.

“Приємно, що, незважаючи на адаптивний карантин, ми змогли провести перший повноцінний турнір у цьому році. Легка атлетика, як ми знаємо, об’єднує природні, найпоширеніші і життєво важливі вправи, які залучають в роботу практично всі м’язи тіла, посилюється діяльність серцево-судинної, дихальної та інших систем і органів, підвищується обмін речовин.

Саме «королева спорту» має важливе профілактичне, оздоровче і навіть лікувальне значення для наших спортсменів”, – зазначив Андрій Підварко.

Передувало змаганням обстеження спортсменів за програмою СО «Здорові спортсмени – ФАНфітнес», яке допомогли провести студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України. Кожен із учасників отримав персональні рекомендації щодо тренувань, розвитку фізичних якостей та корекції рівня рухової активності. Також після попередніх (кваліфікаційних) змагань 5 вересня, СОУ провела методичний семінар з легкої атлетики СОУ та з розвитку програми «ФАНфітнес» в Україні.

Залишити відповідь