![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/5e913d9e49e5726032bb71f0dddb4ca1_1489x2048.6241610738-436x600.jpg)
Закінчується 2020 рік. Рік випробувань для членів Спеціальної Олімпіади України на силу волі, силу тіла, силу імунітету. Цей важкий рік змінив наш усталений спосіб життя і натякнув, що в 2021 році ці зміни будуть уже незворотними.
Втім, підсумовуючи 2020 р., можемо з гордістю сказати, що СОУ виконала всі взяті зобов’язання. І, як результат нашого доробку- нагородження президента Спеціальної Олімпіади України С. В. Комісаренка престижною нагородою Фундації Голісано на знак визнання лідерства у програмах охорони здоров’я Спеціальної Олімпіади України і постійної відданості просуванню інклюзивного здоров’я для людей з відхиленнями інтелектуального розвитку.