![Змагання СОУ в Житомирі](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_5317-797x600.jpg)
12 жовтня у Житомир відбувся обласний фестиваль «Назустріч успіху», в рамках всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України.
8 спеціальних закладів освіти стали учасниками легкоатлетичних змагань. Це учні з Житомирської, Бердичівської, Коростишівської, Кмитівської, Вишевицької, Любарської, Довбиської шкіл та Тетерівського дитячого будинку-інтернату.
З привітальними словами до учасників заходу звернулись заступник голови Житомирської обласної військової адміністрації Юрій Денисовець, Виконавчий директор Спеціальної Олімпіади України Андрій Підварко, представники Управління молоді і спорту ЖОВА та Департаменту освіти і науки ЖОВА.
«Легка атлетика – один з наймасовіших видів спорту Спеціальної Олімпіади України. Для нас дуже важливо, щоб спортсмени СОУ брали участь у різноманітних заходах, спілкувались й раділи життю разом із своїми родинами. Завдяки реалізації проєкту PMIEF в Україні ми й надали підтримуватимемо різноманітні ініціативи й проєкти, які допомогатимуть реалізації потенціалу молоді спортсменів СОУ», – зазначив Виконавчий директор СОУ Андрій Підварко.
У програмі змагань були легкоатлетичних дисципліни: біг на 100 м, 400 м, 800 м, 1500 м, естафета 4×100 м, стрибки в довжину з розбігу та з місця. Фестиваль «Назустріч успіху» – яскравий приклад того, як спорт об’єднує й надихає на досягнення й реалізацію свого потенціалу як у спорті, так і в житті.
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_5316-800x333.jpg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_5261-2-576x600.jpg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_5317-797x600.jpg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_5248-1-517x600.jpg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_5231-1-800x518.jpg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_5242-1-800x353.jpg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_5240-800x385.jpg)