Спеціальна Олімпіада України
Shadow

«Пліч-о-пліч» зі Спеціальною Олімпіадою України

12 жовтня у Житомир відбувся обласний фестиваль «Назустріч успіху», в рамках всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України.

8 спеціальних закладів освіти стали учасниками легкоатлетичних змагань. Це учні з Житомирської, Бердичівської, Коростишівської, Кмитівської, Вишевицької, Любарської, Довбиської шкіл та Тетерівського дитячого будинку-інтернату.

З привітальними словами до учасників заходу звернулись заступник голови Житомирської обласної військової адміністрації Юрій Денисовець, Виконавчий директор Спеціальної Олімпіади України Андрій Підварко, представники Управління молоді і спорту ЖОВА та Департаменту освіти і науки ЖОВА.

«Легка атлетика – один з наймасовіших видів спорту Спеціальної Олімпіади України. Для нас дуже важливо, щоб спортсмени СОУ брали участь у різноманітних заходах, спілкувались й раділи життю разом із своїми родинами. Завдяки реалізації проєкту PMIEF в Україні ми й надали підтримуватимемо різноманітні ініціативи й проєкти, які допомогатимуть реалізації потенціалу молоді спортсменів СОУ», – зазначив Виконавчий директор СОУ Андрій Підварко.

У програмі змагань були легкоатлетичних дисципліни: біг на 100 м, 400 м, 800 м, 1500 м, естафета 4×100 м, стрибки в довжину з розбігу та з місця. Фестиваль «Назустріч успіху» – яскравий приклад того, як спорт об’єднує й надихає на досягнення й реалізацію свого потенціалу як у спорті, так і в житті.