![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/meri-devis-800x498.jpg)
Команда України зустрілась з очільницею Special Olympics Мері Девіс.
На Всесвітніх іграх у Берліні, де збірна команда України бере участь у 7 видах спорту, відбулась тепла та несподівана зустріч. До нашої команди з приємним сюрпризом завітала Президентка Special Olympics Мері Девіс. Під час зустрічі українські тренери і спортсмени поділились останніми новинами зі стану збірної, розповіли про сьогодення війни в Україні та проблеми, з якими зтикнулась збірна на шляху до Берліну.
У свою чергу Мері Девіс висловила слова захоплення та підтримки всім спортсменам з України, побажала перемоги та миру Україні та всім українцям.
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/meri-devis1-800x600.jpg)