Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Спеціальна Олімпіада проти війни

24 лютого 2022 року – чорний день в історії України

В цей день російська загарбницька армія почала бомбардування незалежної і суверенної України. Трагічні події на нашій землі торкнулися кожного українця і українки. Безумовно, спортсмени Спеціальної Олімпіади України, їх родини і близькі не стали виключенням.

Значна кількість спортсменів вимушені були призупинити тренувальні заняття, покинути свої домівки у пошуках безпечного життя. Разом з тим, багато наших спортсменів, тренерів, батьків, за можливості, допомагають нашим захисникам, працюють волонтерами, пліч-о-пліч роблять все можливе задля української перемоги.

Спеціальна Олімпіада України висловлює слова безмежної підтримки кожному спортсмену в ці важкі для нашої країни часи. Наші спорстмени завжди проявляли характер, волю до перемоги та стійкий дух.

Висловлюємо слова щирої вдячності нашим міжнародним партнерам, Спеціальній Олімпіадs Європи/Євразії, національним організаціям СО у Європі і світі за підтримку нашої країни та активну громадянську позицію.

Весь український народ вірить і знає, що перемога буде за нами. Україна переможе в цій жахливій війні проти російського агресора і ми знову повернемось до мирного та активного і спортивного життя.

Слава Україні!!!